Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çizgi Roman Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Yeni düzene girecek DC. Sıfıra alacaklarmış. O yüzden şu an Joker'in Obama olması bile pek bir şey ifade etmiyor.
Sende biliyoorsun Joker'in etkileyici olmasının sebebi tahmin edilemez BİR ADAM olmasıydı ama bu yaptıkları tam bi ahmaklık onu söyliyeyim...
Ben karekterin kimler yada kim olarak çıkacağını umursamıyorum ama içi boş olacak gibi.

Yeni düzene girecek DC. Sıfıra alacaklarmış. O yüzden şu an Joker'in Obama olması bile pek bir şey ifade etmiyor.
Rebirth dönemine bunu taşıyacaklar, ki bu yeni yayın döneminde işlenmek için yapılan bir hareket zaten. Önümüzdeki dönem Batman serilerinde er ya da geç üzerinde durulacaktır

Üç farklı kişiliği(kimliği) olduğu kastediliyorsa yadırganmaması gereken bir durum söz konusu. Hatta bazı açılardan yeni ve hoş olabilecek sonuçlara gebe bile olabilir. Ama Joker adını kullanan üç farklı kişi olduğu kastediliyorsa saçmaladıklarını söylemem gerek. Zira Joker'i özel kılan şey eşi benzeri olmayan olmayan, tahmin ve taklit edilemez biri olması. Eğer yazarlar senaryoyu ikinci seçenek-üç farklı kişi- üzerine kurarlarsa yaptıkları hatanın farkına varıp tekrar eski orijine dönüş yapana kadar, onu çizgi roman evrenindeki sonsuz karekter çöplüğünde bir deliğe koymak icap eder.

Mihawk

Buradan okuyabilirsiniz; http://www.altevren.net/yazilar/cizgi-roman-yazilari/dc-comics/1018-dccomicsjokerkim

@Solid Snake Açıkca söylemek gerekirse pek takip etmiyorum yeni dönem şu bu diye. Ben de AltEvren'de okudum.

Rebirth, aynı zamanda evren içinde de çeşitli rötüşlar görebileceğimiz bir süreç gibi şekilleniyor. Bu da, Joker'ın kimliğni New 52'nun son anlarında öğrenip, Rebirth'e yine karakter hakkında hiçbir şey bilmeden girebileceğimiz anlamına geliyor.
Bu yazısı sonucunda yazdım ben de. Senin dediğini bilmem.

Berk Uralcan bu yazıyı yazdığında tahminler o yöndeydi evet, ama bu hafta DC Rebirth one shot'ının çıkmasıyla Rebirth döneminin yapısı aşağı yukarı anlaşılmış oldu. New 52 gibi bir reboot olmaktansa Pre-52 evreniyle New 52 evrenini bir şekilde birbirine bağlayan, genel olarak çok fazla olayı retcon'lamayan, değiştirmeyen, bir relaunch olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık