Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çizgi Roman Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Zeus Superman'ı da tokatlamıştı şaplağı geçirmişti ağzına.Wonder woman uyarmıştı gerçi onun dengi değilsin diye ama.

Superman One Million Primeymiş o.Canlı felan bile yaratıyormuş evrendeki en güçlü karakterlerden biri felan galiba.
Ama pek bilgi yok , hep aynı şeyler muhtemelen başlı başına bi seri değil, seride geçiyor.

Baykuşlar Divanı ile Şehri'ni okudum, bugün de Ailenin Ölümünü bitirdim.
Joker yine muhteşemdi.

Özellikle şu sözünü çok beğendim:
-Benim sevgili kralımı mahveden sizlersiniz. Yani bir bakın ona! Sizin yardımınız olmadan, birkaç yaşlı baykuşu bile kafesleyemiyor.

Finalde Bruce Joker'i ziyaret ettiğinde ise yüzünde ne yara izi ne dikiş izi hiç bir şey yoktu?

Bunun dışında, aile fertlerini kaçırıp yüzlerini soymak ile ilgili yaptığı "şaka" keza gene güzeldi. Finalde de Joker'in zehrinin izotropu Hahniyum, simgesi Ha olarak şakasının sonunda yine güldü. Yarın Cilt 4 Yıl Sıfır - Gizli Şehir'i okuyarak bu seriyi sonlandıracağım, yakın zamanda da Dedektif Hikayelerini okumayı planlıyorum.

Bir de bu hikayedeki Nightwing, Red Robin, Robin, Batgirl ve Jason Todd'un "aileye" dahil oluşlarını hangi serilerde okuyabilirim.

~~

Animasyonu hiç beğenmedim, o çr ye daha kaliteli bir iş yapılabilirdi.

Son düzenleme:

Rise and Shine

Batman'in çizgi romanlarının okuma sırası var mı yoksa karışık mı ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık