Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 167 48.0%
  • Sevmem.

Kullanılan: 181 52.0%

• Kullanılan toplam oy
    348
Belli ki kadın oraya savaşmaya gitmemiş. Elinde bir kozu var. Ki savaş çıksa da K*ng'i Queen'i şamaroğlanı yapar. Adada kadına zarar verebilecek tek kişi Kaido. Shanks nasıl Wbyi tanıdığı için gemisine tek çıkıyorsa Bmnin de Kaido'nun mekanına tek gemi gitmesi kadar normal bir şey yok.
Yahu mesele king queen mi. Kaido oraya gelse Big Mom ile savaşmaya başlasa kalan bütün tayfa + Wano savaşçıları Kalan Big Mom'un tayfasını dümdüz eder bunun neresi akıllılık. Kadın oraya savaşmaya gitmemişse neden bütün tayfayla geliyor. Madem konuşmaya gelecek neden Kaidonun anakarasını basıyor ? Nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakça. Bide Big Mom'un King ile Queen ile 1 e 1 savaşacaklarını söylemekte ayrı bi komik King gidipte Big Mom'a kafa tutacak kadar aptal değildir. Ha gelmesini engeller o ayrı.

Birde Shanks gidipte Beyazsakalın gemisini basar gibi gelmedi oraya. Önceden haber verdi adam gibi konuşmaya gitti. Shanks önceden tehdit edip Beyazsakalın damarına basıp sonrasında ben geldim Beyazsakal diyip bütün tayfayla o gemiye binmedi. Ama Big Mom bütün tayfayla ana karaya çıkacaktı. İşte aptallık kısmı burası.

Tekrarlıyorum her ne sebepten olursa olsun sen bir Yonkounun ana karasına naralar atıp gelirsen adamı oyuncak ederler istersen Roger ol istersen WB.

Yahu mesele king queen mi. Kaido oraya gelse Big Mom ile savaşmaya başlasa kalan bütün tayfa + Wano savaşçıları Kalan Big Mom'un tayfasını dümdüz eder bunun neresi akıllılık. Kadın oraya savaşmaya gitmemişse neden bütün tayfayla geliyor. Madem konuşmaya gelecek neden Kaidonun anakarasını basıyor ? Nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakça. Bide Big Mom'un King ile Queen ile 1 e 1 savaşacaklarını söylemekte ayrı bi komik King gidipte Big Mom'a kafa tutacak kadar aptal değildir. Ha gelmesini engeller o ayrı.

Birde Shanks gidipte Beyazsakalın gemisini basar gibi gelmedi oraya. Önceden haber verdi adam gibi konuşmaya gitti. Shanks önceden tehdit edip Beyazsakalın damarına basıp sonrasında ben geldim Beyazsakal diyip bütün tayfayla o gemiye binmedi. Ama Big Mom bütün tayfayla ana karaya çıkacaktı. İşte aptallık kısmı burası.

Tekrarlıyorum her ne sebepten olursa olsun sen bir Yonkounun ana karasına naralar atıp gelirsen adamı oyuncak ederler istersen Roger ol istersen WB.
Ana da geleceğini söyledi yalnız. Savaş için gelmediği de aşikar, ancak kadının sağı solu belli olmadığı için Kaido çekiniyor ister istemez. Senin dediğin gibi ezip geçeceği bir durum olsa Kaido "Durdurun şunu" diye ağlamak yerine, "Bırakın gelsin" derdi.

Ayrıca bu seride senaryo diye bir şey var. Bizimkiler de Yonko adasına girdi, oyuncak olan yine Yonko'nun kendisi oldu. Bazı şeyler için kurgu demek zorundayız. Ana'nın şelaleden düşmesi ve Udon'u basmaya gitmesi buna bir örnek.

Birde Shanks gidipte Beyazsakalın gemisini basar gibi gelmedi oraya. Önceden haber verdi adam gibi konuşmaya gitti. Shanks ben geldim Beyazsakal diyip bütün tayfayla o gemiye binmedi. Ama Big Mom bütün tayfayla ana karaya çıkacaktı. İşte aptallık kısmı burası.

K*ng ve Queen ile 1v1 atacak gibi bir şey demedim zaten. Kaldı ki getirdiklerinin yanında Kata ve Cracker yok ama bu gelenler bile fazla. O kadını normal şekilde adaya ayak attırsa Wano Kuni diye bir ülke olmazdı. Denizin üstünde hareket edebilen Yonko ne hikmetse kuştan bozma bir kertenkelenin tuhaf saldırısı sonucu denize düşüp hafızasını kaybediyor.:gamyon:Oda başka şeyler planlıyor kadınla ilgili. Hafıza kaybı=Açlık krizi. İkisinde de hikaye için karakteri geri plana atıyor.
Gelen Yonko Bm ise pekala naralar atıp gelir. Odanın küçük(!) dokunuşları onu oyuncak haline getirdi. Tıpkı chopperin Bm tanklaması gibi:sapkali:

Demi ne kadar zeki koskoca Yonkou Kaidonun ana karasına tek gemi ile gidiyor. Tek gemi olmasa bile bütün ağır toplar tek gemide. Hiçbirşeyi hesap edemiyor. Germayı kullanmış Sanjiyi kullanmış hikaye sen Yonkou'sun kıçı kırık Germayı elde etsen kaç yazar. Sanji'nin Mom'un dediklerine inanması tam bir aptallık. Ki zaten mecburiyetten inanıyor. Başka çaresi olmadığı için. Kriz haline girdiğinde tam bir facia. Aha Bak zekiliğinin ürünü. Sen Kaidonun adasına tek gemi ile ben geliyorum üleeeyn edasıyla girersen böyle oyuncak ederler adamı Yonkou gücünde olsan bile.
Sanji'yi ne seviyeden ne seviyeye getiren suit Katakuri, Smoothie'ye falan ne yapar? Onların haricinde Randolph, Bobbin, Brulle gibi çöpleri bile ne seviyeye getirir? Ya da sana ölümüne sadık askerlerin yanında olması kötü mü olur?

Ayrıca Wano'ya tek gemi ile gelmekten başka şansı da yok. Tottland'da adam bırakmazsa başka bir yonkou veya Luffy gibi korsanlar gelip orayı yağmalamaz mı? Luffy'den bile aptal diyorsun, Luffy neredeyse tek başına yonkou adasına girmişti onu da hatırlatayım dedim.

Şu anki halleri ise çok olağanüstü bir durum. Hafızasını kaybetmemiş olsa her şey kendisi için mükemmel olacaktı şu an. Böyle bir şeyi öngöremezsin yani.

Bir de başka çaresi olmadığı için inanmak da güzelmiş. :/

Bu karaktere ne kadar gülsekte kızsakta aptalca da bulsak seride onu yenebilecek kimse yok kanımca...Abartı gücünü ve kurnaz zekasını talihisizlikler , hastalık ve hafıza kayıplarıyla dengelemeye çalışıyor Oda. O yüzden bu kadını yenebilecek kimse yok ve normal yollardan yenilmez bir canavar bence .Sadece WANO belediyesi tarafından zehirlenerek ölümü mantıklı geliyor. :D

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık