Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 166 47.8%
  • Sevmem.

Kullanılan: 181 52.2%

• Kullanılan toplam oy
    347
Kaidou Wano da değil. Tabi Wano da kış adası gibi bir şey yoksa. Luffy Kaidoyua gideceğim dedi Wanoya değil.
Yav niye sürekli benim oralara takılmıyorum dediğim yere takılıyorsun ben onu anlamıyorum. Big Mom kelleleri ulaştırmak istese bir şekilde ulaştırır yani orası kesin. Ya da önceden dediğim gibi bunları rehin tutar, "bir şekilde" Luffy'e haber verir ve adasına çağırır. Çok fazla yolu var yani.

Adam göndereceksin Baratie'ye de birini yakalayacak da getirecek de Luffy geri gelecek de ohoo :D Onun yerine Kaido'nun yanına gitmesi daha mantıklı.
Daha önce birinin babasının kellesini almak için birini göndermiş ama. Kaldı ki orada Luffy'i yakalayacağı da kesin değil. Benim dediğim daha kolay oluyor. Ayrıca bunu yaparak herhangi bir şey de kaybetmez mesela. Atıyorum Oven'ı gönderse adam yolda herhangi bir engel ile karşılaşmaz yani.

Fishman Island'da ağzından asitler akıyordu. Veremedi şuna bi asit meyvesi Oda. Şapka mapka uğraşıyor boş boş. En güçlü yonkodur.

Luffy falan kendisi için basit işti de, herkesin karakterine, davranışlarına zamana ve mekana hükmedebilen Oda'yı yenemedi malesef.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık