Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Charlotte Linlin

'Koca Ana Korsanları' forumunda Smoker tarafından 14 Oca 2011 tarihinde açılan konu

?

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. Severim.

65 oy
    48.1%
  2. Sevmem.

70 oy
    51.9%
  1. Mercury (:()
    Mesaj Sayısı 4,108
    Üyelik Tarihi16 Ara 2015
    Kendi söyledi Kaidou'yu indirip geleceğim diye. Tahmin etmesi çok zor olmasa gerek.

Kaldı ki dediğim gibi benim takıldığım bunlar değil. Benim takıldığım Big Mom'ın Luffy'nin arkadaşları ile ilgili hiç bir şey yapmaması.

2. kuroashi.no.sanji1993 燃える竜爪拳“火炎”竜王

kuroashi.no.sanji1993 (燃える竜爪拳“火炎”竜王)
    Mesaj Sayısı 7,290
    Üyelik Tarihi5 May 2015
    Kadın kendisi gidiyor işte kökten halletmek için arkadaşlarıyla niye uğraşsın :(

3. Mercury (:()
    Mesaj Sayısı 4,108
    Üyelik Tarihi16 Ara 2015
    Kaidou'nun adasına gitmektense arkadaşları ile uğraşıp ayağına getirmek daha kolay. En olmadı, ölmeden önce Luffy'e ayrı bir acı çektirmiş olur. Hayır kadının karakteri bu yani, daha önce hiç yapmadığı şeyler değil bunlar.

4. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 14,049
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Miyazaki'nin ruhlardan kaçış filmindeki cadı tasarımını temasıyla birlikte komple alıp kullanmıştır Oda hiç kasmamıştır.2 cadıdan biri iyi diğeri kötüydü koca ananın da iyi ve kötü tarafı vardır.İyi tarafı çocuklukta kalmış gözükse de luffy yakında bu yanını da ortaya çıkarır.

5. Tombe 5 Yılda Korsanfana Kabul Edildi Site Yetkilisi

Tombe (5 Yılda Korsanfana Kabul Edildi)
    Mesaj Sayısı 1,845
    Üyelik Tarihi15 Nis 2015
    Kaidou Wano da değil. Tabi Wano da kış adası gibi bir şey yoksa. Luffy Kaidoyua gideceğim dedi Wanoya değil.

6. kuroashi.no.sanji1993 燃える竜爪拳“火炎”竜王

kuroashi.no.sanji1993 (燃える竜爪拳“火炎”竜王)
    Mesaj Sayısı 7,290
    Üyelik Tarihi5 May 2015
    Adam göndereceksin Baratie'ye de birini yakalayacak da getirecek de Luffy geri gelecek de ohoo :D Onun yerine Kaido'nun yanına gitmesi daha mantıklı.

7. Mercury (:()
    Mesaj Sayısı 4,108
    Üyelik Tarihi16 Ara 2015
    Yav niye sürekli benim oralara takılmıyorum dediğim yere takılıyorsun ben onu anlamıyorum. Big Mom kelleleri ulaştırmak istese bir şekilde ulaştırır yani orası kesin. Ya da önceden dediğim gibi bunları rehin tutar, "bir şekilde" Luffy'e haber verir ve adasına çağırır. Çok fazla yolu var yani.

Daha önce birinin babasının kellesini almak için birini göndermiş ama. Kaldı ki orada Luffy'i yakalayacağı da kesin değil. Benim dediğim daha kolay oluyor. Ayrıca bunu yaparak herhangi bir şey de kaybetmez mesela. Atıyorum Oven'ı gönderse adam yolda herhangi bir engel ile karşılaşmaz yani.

8. Nigrum Cygnum Mısra Bacı

Nigrum Cygnum (Mısra Bacı)
    Mesaj Sayısı 497
    Üyelik Tarihi10 Şub 2018
    Pek çok yönden rahatsız olduğum bir kadın.Sevmem :T

9. İllumiuchiha (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,486
    Üyelik Tarihi22 Haz 2017
    [​IMG] binmiş sırtına vuruyor kırbaci.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık