Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Marco

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    329
Gerçekler bunlar Timsah Reis, senin avatarındaki karekter bile Luffy'nin adamlığını yapmıştı, zamanı gelince bir daha yapacak :artiz:
Olum benim avatarimda ki adam canı ne isterse onu yapiyor. Canı sıkılır WB'ye yürür. Canı sıkılır hükümete yürür. Yeri gelir bazi karakterler laflarını yeyince daha sonra fanları tarafından "Yok ya o hiç ciddi olmadı ki" dediği adama "Seni böcek gibi ezerim" der. Onlara göre tek atıp geçer ama R yapmaktan başka bir şey yapamaz. Asıl gerçekler bunlar da işte kabul görmüyor.

Neyse zamani gelince herkes kabul edecek.

Marco'yu yenen yonkou oluyorsa adamı yapan ne olur? Marco da diğer sağ kollar gibi işte.

Law çoktan Luffy'nin adamı oldu ama farkında değil.
Yonkou olur da bunun Kata ile ne alakası var xD Zaten Marco Reis, Luffy Reis'in arkasında saf tutunca yonkouyu indirecekler belki Dünyanın en güçlü insanı ünvanını bile alır o andan sonra, yonkouluğu bir kenara bırak xD

@God @Cavitq11 @Alpamis bence yanılıyorsunuz...

Zaten Marco'nun yanında tayfa falan yok bir tek Vista var sağlam. İnsanlar Marco'yu o pozisyonda düşünebiliyorlar ki hem yaşlılar Marco'dan bahsediyor hem geri kalan vatandaşlar yenen kişiyi yonkou diye adlandırıyor.

Konuya dönersek Kata çok güçlü olabilir ama ortada doğrudan bir meyve dezavantajı var. Belli bir süre koruyacağı k haki görüsüne bakarak Kata'ya yener denilmez.

Bir gün olmadı iki gün k hakisini tüketir Kata, geri kalan zamanlarda da dayağını yer oturur.

Marco, Kata'nın Dof'un Jack'in indirebileceği bir karekter değil, adamın dikkati dağınıkken bile kelepçeleyip vurdular buna rağmen indiremediler. Karşısında Amiral vardı :artiz:

Sonuç olarak Marco bu seride ağırlığı Kata'dan fazla olan bir karekter. İlerde ekibe dahil olduğunda Kaido'yu tanklayacak kişi de Marco olacak :cool:
Marco ve geri kalan WB tayfası deniliyor yapma gözünü seveyim. Aynısı Katakuri ve geri kalan BM tayfası içinde denilirdi. Adı üstünde en güçlü 4 korsan ve tayfasına veriliyor bu ünvan.

Marco ve geri kalan WB tayfası deniliyor yapma gözünü seveyim. Aynısı Katakuri ve geri kalan BM tayfası içinde denilirdi. Adı üstünde en güçlü 4 korsan ve tayfasına veriliyor bu ünvan.
Geri kalan ne var diyorum işte ben sana ?
Şimdi Kıraker yok, Smoti yok, Peros'un tek kolu var bir de Snack var diyelim.
Geriye kalanlar kimler Kata, Tek kol Peros ve Snack eee bunlardan ne olacak diyorum ben sana xD

Kata'nın Marco'yu alma ihtimali yok fandaş bir birimizi kandırmayalım lütfen :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık