Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Marco

Kim Kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    340
Hakinin tanımı görünmez zırh illaki koka yapmana gerek yok.

Sahi Kizaruda öldürmek istiyordu Akainuda öyle Magellan da öyle ama öldüremediler şimdi katakurinin ana karakteri öldürmedi diye eziklenmesine kızıyorum beyler Luffy herkesi yenecek sen zannediyor musun ki Marcoyla dövüşse kaybedeceğini.
Hocam marco 3 kat güçlü olsun luffy den yine luffy alır dövüşü. Luffy nin crocoyu nasıl aldığını gördük. Hacım ben kata ve marcoyu karşılaştırıyorum. Ayrıca bence kata luffy den güçlü.

En güçlü saldırısını neden mf de yapmamış mf de yapmayınca nerede yapacak :D Marco Luffy ile dövüşse Oda'nın çok mu farklı çiziceğini zannediyorsun hatırlatayım Luffy Kaido'yu da yenecek Akainuyu'da.
Hacım E.oda kendisi dedi gücüne sonradan değineceğim diye. Hem mf de gösterilmeyen okadar şey var ki :)

Hocam marco 3 kat güçlü olsun luffy den yine luffy alır dövüşü. Luffy nin crocoyu nasıl aldığını gördük. Hacım ben kata ve marcoyu karşılaştırıyorum. Ayrıca bence kata luffy den güçlü.
bende onu diyorum hocam Luffye yenildi diye ezikleme şenlikleri düzenleniyor Kata için yahu insanlar ana karakteri öldürmesini mi bekliyor ayrıca bence katanın göstermediği dev mochi formu gibi bir şey kesinlikle vardır tıpkı Marco'nun gibi.

Hacım fuji slashı nasıl durduruyor bak istersen :) tek el ile durduruyor ve en fazla 1 metre kayıyor okadar da olsun. G3 ile zarar mı vermiş neyse bunu görmezden geleceğim. Marco,rayleighin yapamadığını yapıyor kizaruyu uzaklaştırıp kaptanını koruyor. Rayleigh ise anca tutuyor tabi yaşlılık etkisi de var bunda.KK ile hemen hemen aynı seviyede olan birisinin sağ kolu benim için ayrıdır. Marco mf de amirallerle boğuşurken bizim kata dayak ata ata yığılıyor. Bu arada marco tekmeyle uçuruyor bu isimli bir saldırısı bile değil hatırlatırım en güçlü saldırısı kim bilir nasıl bir etki yapar.
Bence sen G4ü fazla küçümsüyorsun kaç tane darbe aldı Kata zaten.Ayrıca Kata'nın aynısını Amirale yapamayacağını nerden biliyorsun ? Sırf Kata'yı Amirale karşı çizmedi diye galiba bunlar.Çizse Tek felan yerdi herhalde.

Son düzenleme:
Bence sen G4ü fazla küçümsüyorsun kaç tane darbe aldı Kata zaten.Kata'nın aynısını amirale yapamayacağını nerden biliyorsun ? Sırf Kata'yı Amirale karşı çizmedi diye galiba bunlar.Çizse Tek felan yerdi heralde
Katakuri hem g4 ten hem g4 sneakman den hasar aldı üstüne böbreğini deşti dayanıksız adam böbreğini deştiği halde dövüşüyor
Daha 2 gün olmadı la dur onu da koyarız senin fıtratını çözmeye çalışıyom neyi seversin hangi karaktere sempatin var oralardan vurucaz daha. :D Ama avatar yakıştı sana :flaugh:
Haydaa
Savunma yok. MF’de Luffy g2 ile Garp’a vurunca ağzından kan attırıyordu ki düz tekmeyle Aokiji’i göğe fırlatmıştı .

Marco’nun saldırı gücünün uçup tekme atmadan ibaret olduğunu düşünmeniz tuhaf .
Övdün mü yerdin mi anlamadım ama katılıyorum sana :respect:

Bence sen G4ü fazla küçümsüyorsun kaç tane darbe aldı Kata zaten.Kata'nın aynısını amirale yapamayacağını nerden biliyorsun ? Sırf Kata'yı Amirale karşı çizmedi diye galiba bunlar.Çizse Tek felan yerdi heralde
Hayır kata tek yemezdi. Kata amirali zorlardı. Benim demek istediğim marconun katadan güçlü olması. Hem marco garp dan sağlam bir yumruk yediği halde okadar hasar yoktu üstünde (kendini iyileştirmeden ki halinden bahsediyorum) demek istediğim garp serinin zirvelerine karşı durabilecek bir yapıya sahip. Yanlış anlaşılmasın marco onları yener demiyorum sadece başka bir seviyede. Bu arada kata çok güçlü bir karakter dövüşün içinde olan saçmalıklara değinmek bile istemiyorum. Yazık oldu gül gibi karaktere.

bende onu diyorum hocam Luffye yenildi diye ezikleme şenlikleri düzenleniyor Kata için yahu insanlar ana karakteri öldürmesini mi bekliyor ayrıca bence katanın göstermediği dev mochi formu gibi bir şey kesinlikle vardır tıpkı Marco'nun gibi.
Olabilir tabiki. Kata yine gelecekti umarım. Aynısı crocoya da yapılıyor yenildi diye adamı yerin dibine soktular iyice.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık