Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Katakuri vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Katakuri alır.

Kullanılan: 284 80.5%
  • Doflamingo alır.

Kullanılan: 52 14.7%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 17 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    353
MT'ye ve discord gruplarına giriyorum, Kata savunuyorum. Buraya geliyorum Dof savunuyorum. Allak bullak ettiniz la beni, şu iki adamı da bi rahat bırakın, küçümsemeyin. :D

Kendisi iç organlarının yerine geçmediğini söylüyor, ki mantıklı olan da o. Bence Dof orada %35-40 arası güç kaybetti.

Onun dışında Dof Katakuri gibi adamlar mevzuyken kolay kazanan diye bişiy olmaz.
Şu oran işi bir bitmedi.:D Organın yerine yenisi gelmesin. Senin organın iyileştiğinde yerine yenisi geliyor. Mevcut organın iyileşiyor zaten.

@RedTeroR

Bana göre abartının dibi oldu Fandaş. Bu adam acil yardım yaptı kendine. Kata ve Luffy onu da yapmadı ki Luffy'nin bu arc aldığı darbeleri Dof ve tayfasına dağıtsak inerdiler.:D

Biri cılız yılan darbelerine gitti diğeri koca kral kong yumruğuna.Mangaka anlatmak isteyince gayet güzel anlatıyor. :)
Biri 2 nova ile oynadı, diğeri teke tek kaybetsin.
Haticeye değil neticeye bakacaksın. Luffy'nın o attığı son vuruş 'king kong'' kemiksiz iki Kata götürür :cool:

Yalansa yalan deyin, Reis tek atmak istemedi, biraz k haki kastı olur o kadar :a:
Kata handikaplı olsa demek ki lufy yarım atacak.

Arada seviye farkı var. Snack dengi Doflamingo biraz akıllıysa Kata'ya bulaşmaz. :)
Luffy'nin Doffy'i yendiği zamanda Uruoge'da Snack'i yeniyor ve bu ikiliye rakiplerini yolladılar diye Cracker'i yolluyorlar.
Cracker'in üstü Smoothie desek(tahmin) onun üstü Kata zaten. Arada bir siklet de fark yok yani birden fazla siklet fark var.

Arada seviye farkı var. Snack dengi Doflamingo biraz akıllıysa Kata'ya bulaşmaz. :)
Luffy'nin Doffy'i yendiği zamanda Uruoge'da Snack'i yeniyor ve bu ikiliye rakiplerini yolladılar diye Cracker'i yolluyorlar.
Cracker'in üstü Smoothie desek(tahmin) onun üstü Kata zaten. Arada bir siklet de fark yok yani birden fazla siklet fark var.
Smoty ve Katakuri o esnada adada yok. Mecburen Cracker geliyor. Doftan güçlü olduğu için değil yani mecburiyetten. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık