Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Casusluk Yapılabilecek En İyi Şeytan Meyvesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    68
Net Robin. Görünmezlik Haki ile etkisiz olabilir ama Robin adamın poposundan kulak çıkarsa nasıl anlayacaklar?

Vay güzel analiz olmuş.:good:

Genel olarak menzil konusu sıkıntılı diyorsun yani.Eh o işleri de koca Alabasta'da yapmayacaklarsa çoğu için problem olmaması lazım lokal işlerde.

Mum meyvesi gibi bir iki tanesi seçenekler tamamlansın diyeydi pek oy gelmeyeceğini biliyordum.Tel meyvesi de işte kendini düşmana klonla başka yerde gösterip orjinal bedenle arkadan iş çevirmeni sağlayabilir diye koydum ilüzyon muhabbeti.Birde kafes açınca dışarı sinyal gitmiyor ana karargaha casusun kimliğini de aktaramazsın uygun olan durumlarda.

Çizim meyvesi süper tabii.Tek sıkıntı noktası Kanjuro'nun ilk hali gibi çöp adam çizmekten öteye gidememek olur çizim yeteneği şart.
Çizim Meyvesi ile listedeki meyvelerin çoğunu yapabilirsin. Mesela şekil değiştirmene gerek yok, aynı kişiyi çizmen yeterli. Ufacık sinek çizip, onu canlandırıp, onunla bile bilgi toplayabilirsin.

Çizim Meyvesi ile listedeki meyvelerin çoğunu yapabilirsin. Mesela şekil değiştirmene gerek yok, aynı kişiyi çizmen yeterli. Ufacık sinek çizip, onu canlandırıp, onunla bile bilgi toplayabilirsin.
Hakikaten seriye fazla bir meyve oldu bu meyve.Naruto,Bleach,Toriko gibi serilerde normal olurdu hayal gücüyle istediğini yapmak ama one piece normal insanların olduğu seri.Buna da kesin bir limit koymuştur merak ediyorum limitini ama mantıken Kaido'nun zoan formunu çizsen o güçte bir ejderha yaratabilmen lazım.Hadi kişi çizemiyorsun ama hayvanları canlandırdığını gördük.Ejderha da kale patlatacak kadar güçlüydü.

Hakikaten seriye fazla bir meyve oldu bu meyve.Naruto,Bleach,Toriko gibi serilerde normal olurdu hayal gücüyle istediğini yapmak ama one piece normal insanların olduğu seri.Buna da kesin bir limit koymuştur merak ediyorum limitini ama mantıken Kaido'nun zoan formunu çizsen o güçte bir ejderha yaratabilmen lazım.Hadi kişi çizemiyorsun ama hayvanları canlandırdığını gördük.Ejderha da kale patlatacak kadar güçlüydü.
Güç açısından işe yaramaz bir meyve. Çünkü çizimler tek vuruşta yok oluyor ya da suyla temas ettiğinde çözülüyor. O yönden seriye fazla gelmiyor bana göre.

Güç açısından işe yaramaz bir meyve. Çünkü çizimler tek vuruşta yok oluyor ya da suyla temas ettiğinde çözülüyor. O yönden seriye fazla gelmiyor bana göre.
O konu da pek aklıma yatmadı en son yağmurda çözünmüyor diye tartışıyorlardı yanlış hatırlamıyorsam.Bunun yaptığı hayvanlar file falan tırmandı belli bir fizikleri var öyle balondan olmaması lazım aslında ama işte.Oda'nın ne lazım olursa ona göre ayarladığı hissine kapılıyorum.

O konu da pek aklıma yatmadı en son yağmurda çözünmüyor diye tartışıyorlardı yanlış hatırlamıyorsam.Bunun yaptığı hayvanlar file falan tırmandı belli bir fizikleri var öyle balondan olmaması lazım aslında ama işte.Oda'nın ne lazım olursa ona göre ayarladığı hissine kapılıyorum.
Yağmur etki etmiyor, kütlesel bir sudan bahsediyorum. Mesela Jinbe tek başına darmadağın eder o çizimleri.

Goro Goro no mi de var. Eneru'nun mantra ile birleştiği haliyle her şeyi bilen gören bir varlığa dönüşüyorsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık