Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Casusluk Yapılabilecek En İyi Şeytan Meyvesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    68
Doa Doa No Mi veya görünmezlik meyvesini tercih ederdim. Görünmezken istediğim bilgileri alabileceğim gibi zor bir durumda kaldığımda çaresiz kalabilirdim. Doa Doa No Mi ise zor bir durumda kalsam bile oradan kurtulmamı sağlardı. Aslında dokuz kuyruklu tilki meyvesi de olabilir ama onun bir kere yakalandıktan sonra çok bir efektifliği kalmıyor.

Bunda seçeneklerin yarıdan fazlası iddialı seçenekler oldu diğer anketler gibi birkaç seçeneğin öne çıktığı bir konu olmadı sanki.O yüzden açtım anketi.Yani her meyvenin ayrı önemli bir olayı var birini seçsen gözün diğerinde kalırdı bu muhabbetler için.
Bence meyveleri kullanacak kişinin kalitesine göre düşünmek lazım. Sonuçta görünmezliğin vereceği yetenek herkeste hemen hemen aynı işleyebilir ama bir çizim meyvesi yada Robin'in meyvesi kullanıcı ile bambaşka bir boyuta çıkar.

Bence meyveleri kullanacak kişinin kalitesine göre düşünmek lazım. Sonuçta görünmezliğin vereceği yetenek herkeste hemen hemen aynı işleyebilir ama bir çizim meyvesi yada Robin'in meyvesi kullanıcı ile bambaşka bir boyuta çıkar.
Eh orası öyle.Konu açıklaması ve isminde casusluk için demek istedim yani casuslar için.Sokaktaki vatandaş casusluk yapamayacağına göre konsepte göre emin ellerde nasıl olur diye düşünmek daha doğru olur.

Son ana kadar ciddi ciddi düşündüm, hepsinin kendi içinde olumlu yanları ve açıkları var, hangisini seçersem seçeyim, içimde bir acaba kalır diye. Ama sondaki memo memo no mi güneş gibi parlıyor.
Yapman gereken bir şey varsa git yap. Kimse yakalayamaz. Yakalasa da hafızasını siler, kurtulursun. Aradığın bilgi mi var, bakarsın insanların hafızalarına aradığını bulursun.
Biriyle ya da bir şeyle ilgili manipüle etmen gereken bir şey mi var, değiştirirsin insanların hafızalarını oldu bitti.
Sonra millet kalksın Mandela etkisiyle uğraşsın.
En iyisi memo memo no mi.

Ne cevap vereyim, hayal aleminde yaşıyorsunuz yahu. :bilmem:

Eh orası öyle.Konu açıklaması ve isminde casusluk için demek istedim yani casuslar için.Sokaktaki vatandaş casusluk yapamayacağına göre konsepte göre emin ellerde nasıl olur diye düşünmek daha doğru olur.
Casus var bir de casus var hacı yani öyle demek.

Kaliteli kullanımda bu meyvelerden en vasatı görünmezlik olabilir :bilmem:

Başlığı görür görmez aklıma Blueno geldi. O meyve her türlü yere sizmaniza veya gözetlemenize olanak sağlar.
2. olarak memo memo no mi bu iş için biçilmiş kaftan.

Genel olarak elbette görünmezlik meyvesi çünkü k.hakisi ya da içgüdüleri ve algısı sizi fark edecek kadar yüksek adamlarla karşılaşma ihtimaliniz çok değil. Ama en güvenli olanı Robin veya Moria'nın meyvesinden hangisi en uzak mesafeden klonunu kontrol edebiliyorsa o dur. Op evreninde k.haki faktörü çok büyük bir etken olduğu için ancak HxH'deki kertenkelenin yaptığı gibi komple varlığını sileceğin bir meyve lazım her ortamda casusluk yapabilmek için.

Ayna meyvesinin etkilerini bilen insanlar ortamda ayna bırakmayacağı için o meyveyi kafamdan eledim direkt.

Tabiki giro giro no mi
İnsanlar ölene kadar içyüzlerini göstermeyebilirler görünmez bile olsan anlayamazsın bunu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık