Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Casusluk Yapılabilecek En İyi Şeytan Meyvesi

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    68
Aklıma birkaç meyve daha geldi ama onlar zorlama olacaktı ki zaten seçenek de kalmamıştı.

Casus var bir de casus var hacı yani öyle demek.

Kaliteli kullanımda bu meyvelerden en vasatı görünmezlik olabilir :bilmem:
Absalom öküz gibi kullanmış mesela.Anlamışlar orada olduğunu işini bitirmişler.O meyve Cp0 ajanında olsa yakalanmazdı muhtemelen.Bu şekilde de bakmak lazım.
Genel olarak elbette görünmezlik meyvesi çünkü k.hakisi ya da içgüdüleri ve algısı sizi fark edecek kadar yüksek adamlarla karşılaşma ihtimaliniz çok değil. Ama en güvenli olanı Robin veya Moria'nın meyvesinden hangisi en uzak mesafeden klonunu kontrol edebiliyorsa o dur. Op evreninde k.haki faktörü çok büyük bir etken olduğu için ancak HxH'deki kertenkelenin yaptığı gibi komple varlığını sileceğin bir meyve lazım her ortamda casusluk yapabilmek için.

Ayna meyvesinin etkilerini bilen insanlar ortamda ayna bırakmayacağı için o meyveyi kafamdan eledim direkt.
Moria gölgeyle yer değiştiriyordu sadece.Herşeyi görüp duyuyor mu falan bunlara pek değinilmedi.Gölgesi hemen farkedilir ayrıca o biraz geride kalıyor bu konularda.

Moria gölgeyle yer değiştiriyordu sadece.Herşeyi görüp duyuyor mu falan bunlara pek değinilmedi.Gölgesi hemen farkedilir ayrıca o biraz geride kalıyor bu konularda.
Benim aklımda gölgesinden klon yapıp istediği gibi kontrol edebildiği kalmış nedense. Çok uzun zaman oldu bunun güçlerini göreli. En iyi değil en güvenli kategorisinde değerlendirdim meyveyi, yakalanma ihtimalini de düşünmek lazım.

Giro Giro no mi hariç hepsi hakiye takılacak meyveler. O yüzden oyum Violete.
Sanmıyorum. Puding, gözlem hakide Katakuri şaşırtmış Sanji'yi kesti biçti ruhu duymadı adamın. Memo memo no minin hakiyle bertaraf edilemeyen meyvelerden olduğunu düşünüyorum ben.

Konudaki yorumları gördükçe fikrim güçleniyor. En iyi meyve memo memo no mi.

Seçenekler birbirinden iddialı. O yüzden baya zorlayıcı. Suke suke ve mane mane no mi dedim ama operasyonun içeriğine göre farklı meyveler seçerdim muhtemelen.

Sanmıyorum. Puding, gözlem hakide Katakuri şaşırtmış Sanji'yi kesti biçti ruhu duymadı adamın. Memo memo no minin hakiyle bertaraf edilemeyen meyvelerden olduğunu düşünüyorum ben.

Katakuri kendi bulunduğu yerde geleceği görüyor :D Kendisi ayna dünyasındayken Pudding'i tabii ki göremez.

Katakuri kendi bulunduğu yerde geleceği görüyor :D Kendisi ayna dünyasındayken Pudding'i tabii ki göremez.
Ney? Ayna dünyası mı? Puding mi?
Sen beni anlamamışsın galiba. Ben dedimki zamanında Sanji gözlem hakisiyle Katakuri'yi şaşırtmış biri. Ve bu adam Puding'in memo memo no misinin etkisini fark edemedi. Yani bu meyve, Sugar ya da Perona'nınki gibi hakiden etkilenmeyen, herkese geçebilen bir meyve.

Ney? Ayna dünyası mı? Puding mi?
Sen beni anlamamışsın galiba. Ben dedimki zamanında Sanji gözlem hakisiyle Katakuri'yi şaşırtmış biri. Ve bu adam Puding'in memo memo no misinin etkisini fark edemedi. Yani bu meyve, Sugar ya da Perona'nınki gibi hakiden etkilenmeyen, herkese geçebilen bir meyve.
Tamam da Sanji geleceği göremiyor işte.Başına ne geleceğini öngöremez.K.hakinin asıl olayı normalde Ray'in bahsettiği üzere rakibin hareketlerini aura yaydığı için hissedebilmek.Pudding saldıracak olsa belki bunu hissedebilir çünkü atakların aurası var.Aura yaymadığı için hissetmemiştir bile.

Tamam da Sanji geleceği göremiyor işte.Başına ne geleceğini öngöremez.K.hakinin asıl olayı normalde Ray'in bahsettiği üzere rakibin hareketlerini aura yaydığı için hissedebilmek.Pudding saldıracak olsa belki bunu hissedebilir çünkü atakların aurası var.Aura yaymadığı için hissetmemiştir bile.
Sanji'nin gözlem hakisinin iyi olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Geleceği görmek mevzu değil, sadece Katakuri gibi gözlem hakide çok ileride olan biriyle kapışabildiğini anlattım.
Anılarına müdahale ediliyor. Bunun sezilebilecek bişi olması gerektiğini düşünüyorum. Sezilebilen tek şey saldırı olsa Katakuri gelecekte sadece saldırı ile alakalı şeyleri görürdü ama çok daha fazla şey görebiliyor.
He yine de ister saldırı olsun ister olmasın Pudingin meyvesi ile yaptığı şeyler haki ile bertaraf edilemiyor işte. Bu da benim söylediğim şeydi zaten.

Pudingin yeteneğini yedirmesi için karakteri gafil avlaması gerek. Bu büyük bir handikap. Haki derken k.haki diyorum. Sanjiyi öpünce adamın allahı şaşmıştır nereye farkedecek zaten?

Sanji'nin gözlem hakisinin iyi olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Geleceği görmek mevzu değil, sadece Katakuri gibi gözlem hakide çok ileride olan biriyle kapışabildiğini anlattım.
Anılarına müdahale ediliyor. Bunun sezilebilecek bişi olması gerektiğini düşünüyorum. Sezilebilen tek şey saldırı olsa Katakuri gelecekte sadece saldırı ile alakalı şeyleri görürdü ama çok daha fazla şey görebiliyor.
He yine de ister saldırı olsun ister olmasın Pudingin meyvesi ile yaptığı şeyler haki ile bertaraf edilemiyor işte. Bu da benim söylediğim şeydi zaten.
Katakuri'nin kullandığı k.haki ileri seviye ama işte.Kata gözlem hakinin sadece sakinken kullanılabildiğinden bahsediyor.Pudding zaten Dragon'un dediği gibi Sanji'yi öptükten sonra Sanji aklını yitirmiştir bırak sakinliği.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık