Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi Kitap Tartışma

Yok ya istese iki senede rahat çıkarır. Geçen aylarda kendinin de itiraf ettiği gibi çok savsaklıyor. :D
ben o adam hiç bir şey diyemiyorum. istedği kadar geç yazsın. bitirmeden ölmesin bizi senaristlere muhtaç etmesin yeter. hatta kitapları yazsın bitirsin 7 senede bir yayınlasınlar problem değil. yeter ki yazsın bizi sona ulaştırsın :D

ben o adam hiç bir şey diyemiyorum. istedği kadar geç yazsın. bitirmeden ölmesin bizi senaristlere muhtaç etmesin yeter. hatta kitapları yazsın bitirsin 7 senede bir yayınlasınlar problem değil. yeter ki yazsın bizi sona ulaştırsın :D
Aynen abi. Hayırlısıyla bi bitirsin de gerisi önemli değil. :D
Dediğin gibi, bu dandik senaristlerin eline kalırsak işimiz yaş. :D

Rickon yakalanmış eğer finale doğru ölürse Stark soyu bitmiş mi oluyor :byee:
Gerçi Tony Stark var :artiz:
Bran yaşıyor daha. Starklar bitmez. :a:

Ayrıca Jon da var. Babası Ned olmasa bile Lyanna'nın kanı var nihayetinde.

L+R=J kitapta da olursa Jon Sansa'ya yavşar, benden söylemesi. Hatta yavşasın da, daha güzelini mi bulacak. Hem de Ygritte gibi kızıl :T

Yalnız dikkat ettiniz mi ? Bölümde stark soyadı kimde var muhabbeti geçerken jon bi imalı baktı :D dedim aha bunlar evlenecek jon stark olacak :D

Yalnız şaka gibi ya şimdi yaptığınız :)
Dizi konusunda kitap konuşamanıza söylenenler oldu haklı ya da değil pek takmıyorum da şimdi birisi de burada ben sadece kitap okuyorum derse çok komik olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık