Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Boş Yüzyıl, Roger ve Son Poneglyph

Son Kitabe Kimde ?

• Kullanılan toplam oy
    72
Roger Wb'ye emanet etmiş olabilir.

Elbaf'ta olabilir.

Dünya Hükümeti elinde tutuyor olabilir.

Bana göre en güçlü 3 ihtimal bunlar. Bence Wg'da değildir sonuçta onlarla savaşmadan önce Luffy Raftel'e gidip gerçek tarihi öğrenecektir, Dünya Hükümeti'nde olursa önce onlara uğramak durumunda kalır. Wb'ı da bu kadar işe karıştırmamıştır bence :D

Tercih hakkımı Elbaf'tan yana kullanıyorum :) ya da @Dragon 'un dediği gibi Oro Jackson'da bekliyordur. (Belki de hem Oro Jackson'da hem de Elbaf'tadır ;) :D)

Abi öyle yada böyle. Antik krallık Raftel için 4 kitabe hazırlamış. Yani rafteli önemli kılan artık rogerin hazinesi değil başka bişey. Dünya hükumetinin başından beri bulmayı amaçladığı bir yer diyebiliriz. Roger ve hazinesi şurda kaç yıllık :)

Kesinlikle Dünya Hükümetinin elindedir. Bütün parçaları korsanların ellerine bırakacak değiller ya!
Ohara'yı temizleyen çoluk çocuk bırakmayan hükümet, mutlaka ellerinde bulunduruyordur.

karolla

Kimsenin one piecei bulmasını istemediklerinden dolayı en az 1 tane taşa sahip olmalıdır hükümet.

Kesinlikle Dünya Hükümetinin elindedir. Bütün parçaları korsanların ellerine bırakacak değiller ya!
Ohara'yı temizleyen çoluk çocuk bırakmayan hükümet, mutlaka ellerinde bulunduruyordur.
Hükümette olması ya da olmaması pek önemli.değil sanki. Bunların kopyaları varmış. Belki.gerçekten de Roger kitabeyi sakladı ama Shankta falan kopyası vardır.
Ohara dedin de Robinin o ağlaması, devin başına gelenler. Ahh Sengoku ahh. Yağmurlu havada şemsiyen kırılsın, sobalı evde kış vakti bacan tıkansın, ayağının serçe parmağını kairoseki sehpalara vurasın, tırnağın derine batsın, kılın dönsün, acemi hemşirelerden düzine düzine iğneler yiyesin, ayakkabın vursun, inşaata topun kaçsın...

Son kitabenin dünya hükümetinde olduğunu düşünüyorum. Raftele gidişi bir şekilde engellemeleri lazım. Hatta onlarda Raftel'i arıyor bence. Benim asıl merak ettiğim antik krallığı yendikten sonra niye raftele yerlesmediler? Sonuçta denilene göre antik krallık çok gelişmiş bir uygarlıktı. Yaşadıkları yer de çok yaşanılası bir yerdir. Niye kutsal ejderler buraya yerleşmedi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık