Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Boş Yüzyıl, Roger ve Son Poneglyph

Son Kitabe Kimde ?

• Kullanılan toplam oy
    72
Son kitabenin yeri serinin gidişatı bağlı. Eğer Luffy ilk KK olacaksa ve sonra hükümeti devirecekse WG'de çıkmaz.
WG'yi devirip en son KK olacaksa WG'de çıkar.
Yalnız sorun şu WG'yi tarihi öğrenmeden devirmesi olmaz. Yani dünyaya da göstermesi gerekiyor.

Bu yüzden ilk Raftel'e gidilecek gibi geliyor bana. Orada her şey öğrenilecek sonra da tüm gerçekler açıklanıp WG'yi tüm desteklerle yıkmaya gidecekler.
Diğer türlüsü saçma olur.

WG'de değil dersem. Shanks'ta olması zor. Dragon'da da olamaz.
Luffy'de zaten 1 tane var. BM ve Kaido'da da var.
Teach'te olabilir belki. Elbaf'ta olursa Luffy'nin işi kolaylaşır.

Vegapunk'ta olma ihtimali var mı? Üzerinde araştırmalar yapıyordur belki?

Açıkçası Wb'de olmasını ve yerininde de sadece Marco.Jozu ve Vistanın biliyor olması olayını isterim :/ Ama Shanks'ta olması daha mantıklı geliyor bana. :/

karolla

Elbaf çıksın istiyorum ben. Sadece tarihte bunların da yeri olsun diye. Çok ezik kaldılar seride. Hepsi tek yiyor :D

Shanks'ta olabilir belki ama sanmıyorum. Roger tarafından bir yere saklanmıştır ya da birilerine emanet edilmiştir.

Bence shanks ve buggy nereye gittiklerini bilmiyordu.Roger ölmeyi hedeflemiş en son.Takımını riske atmak istememiştir.Her haltı roger-oden-rey-san yemiştir.Tayfa sadece yolculuk etti.Yoksa shanks ve wb hariç 2 yonkou,devlet denizciler buggy yi şimdiye kadar bulurdu.Hadi shanks yonkou oldu.Diğer roger korsanları da var.İlla bulurlar.Hiç yoktan buggy kendini shiç yaparak belli etti.Kadio kalkar gider devlet denizci dinlemez wano falan uğraşmaz onu alırdı.Ya da mangaka bizi uğraştırıyor :D

İchiryu

Ben Shanks'ın elindeki parçayı, Kaido'nun Marineford'a gelmesini önlemek için ona verdiğini düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık