Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Ne güzel bir bölümdü yine. Bu bölüm gibi 10 bölüm devam etseler müthiş olurdu. Ama bir sonraki bölüm Uraşiki vasıfsızına döneceğiz yine. Şu adamı bitirin artık. Neji reyiz :üzgünüm:

Tren olayı ile de gördük ki gelecek değişmiş esasında. Boruto bir sözü ile koca köyün geleceğini değiştirmiş oldu.

Eskilerden biri olmayınca kawaki hariç sıkıyor beni normal midir?Pek ısınamadım seriye sadece meraktan arada spo alıyorum.
Yarım baktığın için hikayenin içine girememişsin. Manga kendini okutturacak düzeyde ilerliyor. Zaten aylık ve okuması kolay bir manga, ayda bir bakmak sıkmaz.

Anime'yi ise biriktirdiysen sıkar tabi, ama haftada bir güzel oluyor.

Yarım baktığın için hikayenin içine girememişsin. Manga kendini okutturacak düzeyde ilerliyor. Zaten aylık ve okuması kolay bir manga, ayda bir bakmak sıkmaz.

Anime'yi ise biriktirdiysen sıkar tabi, ama haftada bir güzel oluyor.
Animeden bakmıştım ve yeni karakterlerden tek sevdiğim bir tanecik kawaii Himawari-chan reisti.
Manga çok daha iyi diyor isen bir bakarım yine:byee:

Kishimoto'nun elinde altın yumurtlayan kazdan ötesi var ama salak saçma bir seri yapacağım diye elindeki güzelim seriyi ergenlerin eline bırakmış. Sağlam bir alt yapıyla Naruto ve Boruto çok iyi seriler olabilirdi. Naruto'ya bahanesi, eşimle balayına çıkmadım oldu. Boruto'ya bahanesi de bilimkurgu denemesi Samuray 8 oldu. Oda'nın elinde olsa bu seri çok daha sağlam bir hal alırdı. Gerçi o da karakterleri absürd tasarlıyor.

Takım taklavatla Juubi gücünde adamlar yapılabiliyosa bunu Oruchimaru çoktan yapardı. Bir de vay efendim 3 tane velet Naruto’yu kurtaracakmış. Kimse o yaştaki Naruto’nun Jiraiya’yı kurtarabileceğini hayal edebiliyor mu ? Bir de Shikamaru’dan kaçıyor. Bu seriyi okuyan Naruto hayranı değildir sadece manga sever biri okumak için okur.
Şu korsanfan tarihin de atılmış en kral yorumlardan ilk 3 e girer net ajshshshs bir insan bu kadar haklı olabilir hay yaşa üstad

Sasuke ark sonu emekliye ayrılacak gibi duruyor. Gerçi mangada hala aktif gibi ama aslında emekli olmuş olabilir. Bir sonraki bölüm yine tam gücümde değilim o yüzden ya derse inanırım ama demezse emeklilik görünüyor.

Jiraiya anladı ama susuyor. Sasuke hafızaları genjutsu ile halletmezse hoş olmaz. Açıkça her şeyi bilerek yaşamış olurlar ki bu durumda yaptıkları eylemlerin dayanağı olur ve garanticilik ile birlikte gelen durum cesaretlerinin üzerini örter.

Bölüm yine müthişti ama.131.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık