Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Ben buna rağmen Naruto'nun çok basit ve abartılmış bir seri olduğunu düşünüyorum.
Koca seride Orochimaru, Sasuke ve Akatsuki üçgeni dışında hiçbir şey yok. Olay örgüsü rezaletin ötesinde.
Bölümün yarısı boş flashbacklerle geçiyordu.
Yeni bir düşman çıkar, aslında bu adam özünde iyidir. Geçmişte başına bir bok gelmiştir falan filan.
Sonraki 3-4 bölüm acırız, ardından tekrar başa sarar.
Naruto benim için hep rezil bir seri olarak kaldı. Sadece finaliyle ilgili güzel beklentilerim olduğu için baştan sona bitirdim.
Yapılan son dövüş hakkında konuşmak bile istemiyorum. Bu konu hakkındaki düşüncemi küfürsüz anlatamam çünkü.
Adam akıllı hokage oluşunu da göstermediler.
Madara'nın saçma ölümünü şimdi daha iyi anladım işte. Bu kral devam etseydi belki de şuan Naruto aklıma iyi bir seri olarak kazınırdı...
Şuan Narutoya baktığım zaman kocaman bir boşluk ve büyük bir hayal kırıklığı görüyorum.
Demek ki bu adam olmasa 10 dakika bile izlemeye katlanamayacaktım.
Madara olayı tam bir falso Madara ile ilgili soru sorulduğunda nasıl yenilteceğim bu adamı bilemiyorum diyor mangaka. Bu sıralarda ise manganın bitmesine sadece 50 bölüm kalmış yani adam son anda kurguya dahil etti çok yüksek ihtimal şu zetsu kaguya olaylarını falan. Muhtemelen kaguya sadece anlatılıp geçilecek bir karakter olacaktı ama Mangaka resmen Madara yı bu iki velete madara ettirmem ben demiş kafasında.

Bu tarz seriler de baş düşmanı acayip derece de güçlendirip sonra kaybettiremiyorlar bleach ve naruto örnek. One peice böyle olmayacaktır ama yüksek ihtimal belli bir güç dengesi var. Hiç bir karakter Amiral tekleyemez gidipte son bölümler de bile diye düşünüyorum en azından.

Bu seride Narutonun saçma sapan laflarından etkilenip imana gelmeyen tek Villain Madara'dır Oruchimaru bile imana geldi ki aşırı saçma. Karakterlerin imana gelme motivasyonu çok beter.

Şu an animede 62. Bölümdeyim, şimdilik bir bok yok, Naruto'nun ilk sezon kopyası. Boruto'nun cinsel sorunları ile geçti 60 bölüm, ufaktan başladı ama kıpırdanmalar otsutsukiler ile beraber

Otsutsuki klanı olduğunu daha Naruto'dayken tahmin etmek zor değildi. Bir yerden ve memleketten gelmeliydi değil mi yani...ama bu bana feci şekilde dragon ball'ı hatırlatıyor. Sonu gelmez klanlar, evrenler, mutasyonlar, formlar, güçler ve savaşlar, mr satan benzeri satıcı.

Bir de arkadaş piyasada anime kalmadı, çoğu bir boka benzemiyor. Vakit geçirmek için iyi yine de, en azından değişik karakterler, jutsular ve güçler görmek güzel.

S8nuç olarak devam edeceğim. Serinin nereye bağlanacağı ve sonunu da merak ediyorum.

Naruto'dan bağımsız olarak düşünürseniz seriyi, adama koymaz fazla takip etmesi

Edit = Bu arada filler bölümleri atlıyorum

Son düzenleme:
Şu an animede 62. Bölümdeyim, şimdilik bir bok yok, Naruto'nun ilk sezon kopyası. Boruto'nun cinsel sorunları ile geçti 60 bölüm, ufaktan başladı ama kıpırdanmalar otsutsukiler ile beraber

Otsutsuki klanı olduğunu daha Naruto'dayken tahmin etmek zor değildi. Bir yerden ve memleketten gelmeliydi değil mi yani...ama bu bana feci şekilde dragon ball'ı hatırlatıyor. Sonu gelmez klanlar, evrenler, mutasyonlar, formlar, güçler ve savaşlar, mr satan benzeri satıcı.

Bir de arkadaş piyasada anime kalmadı, çoğu bir boka benzemiyor. Vakit geçirmek için iyi yine de, en azından değişik karakterler, jutsular ve güçler görmek güzel.

S8nuç olarak devam edeceğim. Serinin nereye bağlanacağı ve sonunu da merak ediyorum.

Naruto'dan bağımsız olarak düşünürseniz seriyi, adama koymaz fazla takip etmesi

Edit = Bu arada filler bölümleri atlıyorum
Boşluğuma geldi filleri atlıyorum demene sabahın şu saatinde haykrarak güldüm. :D
Filleri atlıyosan animeyi hiç izlememen lazım. Baştan sona fill çünkü. :D

Boşluğuma geldi filleri atlıyorum demene sabahın şu saatinde haykrarak güldüm. :D
Filleri atlıyosan animeyi hiç izlememen lazım. Baştan sona fill çünkü. :D
Kafan güzel ellam bu saatlerde :oleyo2:

Orası ayrı, kendi çapında canon takılıyor, bir hikayesi kurgusu var değil mi, o bakımdan dedim.

Bu hafta da bölüm verecektik değil mi, gugünde şöyle yapalım bölümü veya hacım bugün sen uydur diye bir tarafından uydurmuyorlar.

https://www.animefillerlist.com/shows/boruto-naruto-next-generations

Takım taklavatla Juubi gücünde adamlar yapılabiliyosa bunu Oruchimaru çoktan yapardı. Bir de vay efendim 3 tane velet Naruto’yu kurtaracakmış. Kimse o yaştaki Naruto’nun Jiraiya’yı kurtarabileceğini hayal edebiliyor mu ? Bir de Shikamaru’dan kaçıyor. Bu seriyi okuyan Naruto hayranı değildir sadece manga sever biri okumak için okur.

Kawaki Boruto bunlar kimdir yav. Bir de ağzında sigara Smoker çıktı. Tiplere gel. İti kopuğu adam edip manga yapmaya çalısıyorlar.

Boro denen herif Jigen kadar olmasa bile baya güçlü biri galiba.
Muhtemelen Kawaki şuan Naruto ve Sasuke'nin bile ötesinde bir güce sahip.
Seri baya komik ilerliyor. :D

Takım taklavatla Juubi gücünde adamlar yapılabiliyosa bunu Oruchimaru çoktan yapardı. Bir de vay efendim 3 tane velet Naruto’yu kurtaracakmış. Kimse o yaştaki Naruto’nun Jiraiya’yı kurtarabileceğini hayal edebiliyor mu ? Bir de Shikamaru’dan kaçıyor. Bu seriyi okuyan Naruto hayranı değildir sadece manga sever biri okumak için okur.
Bence aksine manga sever biri okumaz asıl bu serinin mangasını. Manga denen kültüre saygısı olur manga severin mangalara hakaret bu tarz seriler. Para için yapıldığını köpek burnuna sahip olmadan bile bin metre öteden koklayabiliyoruz resmen. Bir yanda Berserk bir yandan boruto falan yani. Şeyma subaşı kitabı eşittir boruto diyebiliriz sanırım.

Baya hafta geçti en son soralı yine sorayım.
Başlamalı mıyım Boruto’ya?
Hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum o yüzden denemek istemiyorum kesin iyiyse başlarım.
Şöyle söylim karar ver başlamaya ben sadece tek bölüme baktım fikir edinmek için şansıma o bölümde hani şu dünyalarının tabiri caizse tanrısı olan Kaguya'yı yenen Naruto'yu alalade bir Ninja az daha öldürüyordu evet rinneganı falan olmayan , hatta Pain'den falan bile güçsüz olan biri az daha Hokage Naruto'yu hatta küçük kızını öldürüyordu son anda bir velet yardım etti :D Tahmin edilen bir şey artık kimi rakip göstericeksin de izleteceksin adam tanrıyı yenmiş ne uzatıyorsun seriyi diye düşünüyorsun ve tabiki böyle bir komedi oluyor doğal olarak :D Gülmek için sinirin bozulmazsa izlenebilir...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 4)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık