Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Shikamaru da iyice billur oğlanına döndü ha. Nerede Hidan ve Kakuzudaki hali.
Bölümü yedi bölümü. Hainsin değilsin dedi dedi sonra ne oldu, hiç. Şikamaru'da ununu eleyip eleğini asmalı artık. Hidan reyiz geri dönecek zaten, Şikamaru kaybolsa kendisi için daha iyi. Temari'yi de alıp Kum'a saklanabilir.

Beklemen hata. Şunu dinle ve ardından Boruto'yu soluksuz oku.

Mangada hayal kırıklığı yaşamazsın. Tabi Naruto ile Sasuke tanrı değil ön kabulü ile oku. Kocadılar artık. Ama uyarayım 39 bölümü su gibi içersin ancak 40. bölümü Kasım'ın 20'si saat öğleden sonra 6 sularında okuyabilirsin ancak. Beklemesi zor ama değer.

Animede hayal kırıklığı yaşayabilirsin. Çünkü savaş şoneni bekliyorsun ama anime slice of life dedikleri türden bir havada işleniyor. Buna göre izlersen müthiş bulursun. Anime henüz mangaya da giriş yapmadı. Manga öncesi dönemi özenle işliyorlar şu anda. Anime 129 bölüm etti bu hafta. İzlersen daha bir pekişir kişiler ve hikayenin altyapısı.
Sasuke ve Naruto yan karakterlerden değersizdir benim için o yüzden o konuda pek zorluk yaşamam. O zaman animesini izlememek lazım direkt Mangaya gömül diyorsun yani.
Ana seriye ihanet edersin.
O derece yani:D

Bölümü yedi bölümü. Hainsin değilsin dedi dedi sonra ne oldu, hiç. Şikamaru'da ununu eleyip eleğini asmalı artık. Hidan reyiz geri dönecek zaten, Şikamaru kaybolsa kendisi için daha iyi. Temari'yi de alıp Kum'a saklanabilir.
Ya şu gölge hapsi ne güzel teknikti ya. Şİmdi gelen posta giden posta koyuyor.

Ana seriye ihanet edersin.
Kishimoto onayladı ve seriyi canon kıldı. Seriye ihanet eden başka daha önemli biri var gibi :gamyon:

Sasuke ve Naruto yan karakterlerden değersizdir benim için o yüzden o konuda pek zorluk yaşamam. O zaman animesini izlememek lazım direkt Mangaya gömül diyorsun yani.
Naruto'yu ezdiler Sasuke'yi yediler diye kahrolmayacaksan mangayı gerçekten beğenirsin. En azından zevkle takip edersin. Zaten ayda bir çıkıyor. Güzel güzel eğlencesine okursun. Havası ciddi denebilecek düzeyde. Hikaye'si de iyi ilerliyor. Manga kötü değil.

Anime ise daha çok çocuklara yönelik yapıldığı seni sıkabilir. Özellik yer yer iyice pokemon'a bağladığı oluyor ve hedef yaş kitlesi 5'e düşüyor. Ama genel anlamda izlenebilir, izleyecek bir şeyin yoksa arada sırada bakarak güncele gelebilirsin ama şiddetle önermem.

İlk editör Kosuke Yahagi seriyi bıraktıktan sonra aniden serinin sıçışı zaten çoğu şeyi anlatıyor. Bu dayı kim dersen Pain arc'ında seriyi bırakan abimiz.
Bu abimizin seriye en büyü katkıları:
1-Direkt Zabuza
2-Sasuke gibi bi' karakteri koymak
3-Öğretmenleri ve hokageleri hayvan yapmaktan vazgeçirmek
4-Bütün karakterlerin chunin sınavlarını aynı anda almalarını zorlamak
5-Rock Lee ve chunin savaşı karakterlerinin modellerini sağlamak
6-Naruto'yu tilki yerine insana çevirtmek
7-Haku'yu ayı yerine insan yaptırmak
8-Naruto'nun ile Sasuke'nin göz yapılarını değiştirmek (Birinin kısık, diğerinin daha geniş, aslında birbirlerinin zıttı olacakmış)
9- World Building için Jutsu isimlerini verdirtmek, bu fikir bile bu adamdan gelmiş anasını satayım
Herif resmen seriyi yazmış, bırakır bırakmaz da seri ağır sıçmış. Naruto'nun Pain'le konuşma mevzusu falan hep bu yeni editörün döneminden.
Hmm. Hayvanları neden katmak istememişler acaba :S HPdeki gibi şekil değiştirmd ile yedirebilirlerdi aslında. Neyse herhalde en son summon edilebilen hayvanlardan yürümüşler, illa bi yerde hayvanları da sokmuş seriye :D

btw boruto çöp

İlk editör Kosuke Yahagi seriyi bıraktıktan sonra aniden serinin sıçışı zaten çoğu şeyi anlatıyor. Bu dayı kim dersen Pain arc'ında seriyi bırakan abimiz.
Bu abimizin seriye en büyü katkıları:
1-Direkt Zabuza
2-Sasuke gibi bi' karakteri koymak
3-Öğretmenleri ve hokageleri hayvan yapmaktan vazgeçirmek
4-Bütün karakterlerin chunin sınavlarını aynı anda almalarını zorlamak
5-Rock Lee ve chunin savaşı karakterlerinin modellerini sağlamak
6-Naruto'yu tilki yerine insana çevirtmek
7-Haku'yu ayı yerine insan yaptırmak
8-Naruto'nun ile Sasuke'nin göz yapılarını değiştirmek (Birinin kısık, diğerinin daha geniş, aslında birbirlerinin zıttı olacakmış)
9- World Building için Jutsu isimlerini verdirtmek, bu fikir bile bu adamdan gelmiş anasını satayım
Herif resmen seriyi yazmış, bırakır bırakmaz da seri ağır sıçmış. Naruto'nun Pain'le konuşma mevzusu falan hep bu yeni editörün döneminden.
Ben buna rağmen Naruto'nun çok basit ve abartılmış bir seri olduğunu düşünüyorum.
Koca seride Orochimaru, Sasuke ve Akatsuki üçgeni dışında hiçbir şey yok. Olay örgüsü rezaletin ötesinde.
Bölümün yarısı boş flashbacklerle geçiyordu.
Yeni bir düşman çıkar, aslında bu adam özünde iyidir. Geçmişte başına bir bok gelmiştir falan filan.
Sonraki 3-4 bölüm acırız, ardından tekrar başa sarar.
Naruto benim için hep rezil bir seri olarak kaldı. Sadece finaliyle ilgili güzel beklentilerim olduğu için baştan sona bitirdim.
Yapılan son dövüş hakkında konuşmak bile istemiyorum. Bu konu hakkındaki düşüncemi küfürsüz anlatamam çünkü.
Adam akıllı hokage oluşunu da göstermediler.
Madara'nın saçma ölümünü şimdi daha iyi anladım işte. Bu kral devam etseydi belki de şuan Naruto aklıma iyi bir seri olarak kazınırdı...
Şuan Narutoya baktığım zaman kocaman bir boşluk ve büyük bir hayal kırıklığı görüyorum.
Demek ki bu adam olmasa 10 dakika bile izlemeye katlanamayacaktım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık