Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Borsalino

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 84.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 53 15.7%

• Kullanılan toplam oy
    338
Ne yapmasını bekliyorsun Kizaru'nun :( Mis gibi meyve işte.
Meyvesi güzel sadece amirallere verilen bu güzel meyveler ile; sanki amirallerin güç odağı meyvelermiş gibi davranılması sıkıntılı bir durum.Meyveyi tabi ki kullanacaklar ki meyve güçleri var ama sıkıntılı durum şu ki: Meyveye güvenme adlı gömme durumları içerisinde Ace Croco vs örneklere girecek adamlar ilk bozgunlarında.O yüzden dedim ya; haki kavramı oturduktan sonra zirvedeki denizcilerin açıklamalı bir dövüşlerini izlememiz gerekiyor ki openinglerdeki Sanji vs Kizaru, Luffy vs Saka vs istediğimiz kadar kolay geçecek mi bir bakalım.Yoksa Amiral savunması da içi boş oluyor gömme şenlikleri de.Şimdilik yapabildiğim tek yorum; Mfde tek iş yapan adamlar olarak 3ü de yaşlı Sengoku ve yaşlı Garp'ı geride bırakmışlar.:a:

Meyvesi güzel sadece amirallere verilen bu güzel meyveler ile; sanki amirallerin güç odağı meyvelermiş gibi davranılması sıkıntılı bir durum.Meyveyi tabi ki kullanacaklar ki meyve güçleri var ama sıkıntılı durum şu ki: Meyveye güvenme adlı gömme durumları içerisinde Ace Croco vs örneklere girecek adamlar ilk bozgunlarında.O yüzden dedim ya; haki kavramı oturduktan sonra zirvedeki denizcilerin açıklamalı bir dövüşlerini izlememiz gerekiyor ki openinglerdeki Sanji vs Kizaru, Luffy vs Saka vs istediğimiz kadar kolay geçecek mi bir bakalım.Yoksa Amiral savunması da içi boş oluyor gömme şenlikleri de.Şimdilik yapabildiğim tek yorum; Mfde tek iş yapan adamlar olarak 3ü de yaşlı Sengoku ve yaşlı Garp'ı geride bırakmışlar.:a:
Gömen her türlü gömer zaten. Adamlar iş yaptı mı? Yaptı. Meyve veya Haki ile olmasını çok da umursamıyorum. Adamlarda üst düzey Haki de var zaten. Sadece meyve ile iş yapmıyor adamlar.

Çok tehlikeli. Yakalayamazsın, kaçamazsın.

Seride bana soracak olursanız zirveyi zorlayacak kadar güçlü bir isim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık