Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Borsalino

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 84.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 53 15.7%

• Kullanılan toplam oy
    338
Sanji Kizaru'ya yenec... Asdfasdf :hhh:

Her amiralin birbirini yenme şansı vardır. Buna Fujitora da dahil.

Ileride Kizaru'yu ciddi şekilde görmezsek ayıp olur.

Darbenin yediler ama pek bir şey olmadı yani. Kizaru'nun meyvesi kısıtlanmadı aslında ölümüne bir dövüşe girmedi adam. Ölümüne dövüş olunca günlerce sürüyor. İstediğin kadar hızlı ol karşıya darbe vuramadığında hızın pek önemi kalmıyor. Oda istediği kadar hız faktörü çıkarsın Amirallerin zirve güç olduğu gerçeği değişmeyecektir. Amiral ve Yonkoları aştın mı KK'sın bu kadar basit benim için
Kısıtlanmadan kastım bir yere ışınlanacakken elinde küp oluşturup istediği yere yansıtıp sonra direk gidişi.Saldırı kadar çevik, ışık hızı hareketleri adımlarında,hareketlerinde yok.Haliyle durdurulabiliyor.Ben Backmann'a karşı elini havaya troll kaldırışı bir dert, ciddi teslim oluşu ayrı bir dert.Çok değil Wano'dan sonraki arcta monster-trio'nun amiraller için ciddi bir tehdit olacağını düşünüyorum.
Amiraller bence de Yonkuolardan sonra güç ortalaması en yüksek sınıflandırma bu sınıfların arasına çok az adam girer.Ama Amiral yenecek birinin Yonkuo'ya bir Yonkuo kadar rakip olacağını düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Sanji Kizaru'ya yenec... Asdfasdf :hhh:

Her amiralin birbirini yenme şansı vardır. Buna Fujitora da dahil.

Ileride Kizaru'yu ciddi şekilde görmezsek ayıp olur.
Seri sonunda yener belki umidimizi kaybetmeyelim, en azından berabere kalsın.

Zaten Odaya sordular,en guclu amiral kim diye,adam acik acik kimi kazandirmak istesem onu kazandiririmm demisti.

Çok değil Wano'dan sonraki arcta monster-trio'nun amiraller için ciddi bir tehtit olacağını düşünüyorum.
Ama Amiral yenecek birinin Yonkuo'ya bir Yonkuo kadar rakip olacağını düşünmüyorum.
Şu kısma +1 diyeyim.

Seri sonunda yener belki umidimizi kaybetmeyelim, en azından berabere kalsın.

Zaten Odaya sordular,en guclu amiral kim diye,adam acik acik kimi kazandirmak istesem onu kazandiririmm demisti.
Şu an Sanji hakkındaki düşüncelerim çok olumsuz :oops:

Aynen. Amirallerin her biri Op evreninin en iyi meyvelerine sahip. Bakalım Ryo'da nasıl bir meyve çıkacak :hmm:

Kısıtlanmadan kastım bir yere ışınlanacakken elinde küp oluşturup istediği yere yansıtıp sonra direk gidişi.Saldırı kadar çevik, ışık hızı hareketleri adımlarında,hareketlerinde yok.Haliyle durdurulabiliyor.Ben Backmann'a karşı elini havaya troll kaldırışı bir dert, ciddi teslim oluşu ayrı bir dert.Çok değil Wano'dan sonraki arcta monster-trio'nun amiraller için ciddi bir tehtit olacağını düşünüyorum.
Amiraller bence de Yonkuolardan sonra güç ortalaması en yüksek sınıflandırma bu sınıfların arasına çok az adam girer.Ama Amiral yenecek birinin Yonkuo'ya bir Yonkuo kadar rakip olacağını düşünmüyorum.
Adamın kişiliği o yani ne yapalım.
Adamın meyvesi o şekilde yapılmış. Diğer türlü olsa adam yenilmez olurdu. Oradaki ışık hızı gerçek dünyadaki ışık hızı değil. Ona bakarsan yıldırım lastiği eritmiyor.

Favori amiralim.

Reis ya adam wb nin yanında sanki kankasıymış gibi takılıyor.

Sabody de yanlışlıkla ağaç indiriyor.

Kizaruyla şu an gördüğümüz karakterler arasında yonkolar hariç çarpışmaya girebilecek 2 kişi var fujitora ve katakuri. Hızın çaresi gözlem haki diye düşünüyorum. İlerde sanji onun hızına cevap verebilirse şaşırmayın.

Adamın kişiliği o yani ne yapalım.
Adamın meyvesi o şekilde yapılmış. Diğer türlü olsa adam yenilmez olurdu. Oradaki ışık hızı gerçek dünyadaki ışık hızı değil. Ona bakarsan yıldırım lastiği eritmiyor.
Tamam işte bu meyve kısıtlamaları ile güç dengesi oturuyor ve handikaplar oluşuyor.Ama serinin zirveleri arasında handikap mevzusu bizimkilerin imam powerla atlatabilecekleri kadar önemsiz olmaz.

Tamam işte bu meyve kısıtlamaları ile güç dengesi oturuyor ve handikaplar oluşuyor.Ama serinin zirveleri arasında handikap mevzusu bizimkilerin imam powerla atlatabilecekleri kadar önemsiz olmaz.
Mutlak güç olmadığından dolayı böyle. Yoksa adam ışık hızında herkesi teklesin. Çok fazla mantıkla bakıyoruz olaylara sıkıntı o.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık