Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Filmin özeti. Boku No Hero'cular çevirsin artık. :oleyo:

Serinin yaratıcısı Horikoshi Kohei yepyeni bir hikayeyle karşımıza çıkıyor.All Might , Deku ve 1-A ögrencileri bu kez ilk defa ülke dışında "I Island" isimli bir yerde Wolfram isimli gizemli bir düşmana karşı bir mücadeleye girişiyorlar.

Deku Melissa isimli kendisi gibi quirksiz bir kızla tanışıyor.Kızın babası All Might'ın geçmişten yakın bir arkadaşı.Kız ve babası hikayenin kilit noktasını oluşturuyor.Ayrıca All Might'ın geçmişi de bu film de gösteriliyor.

David'in (galiba kızın babası) başı belaya giriyor.All Might , Deku ve diğerleri onu kurtarmak için harekete geçiyor.

Yanlış ve eksik yerler olabilir.Elimden geldiğince çevirmeye çalıştım.

*Mangakamız; Deku,All Might ve 1-A sınıfının aksiyonda olacağı yepyeni bir hikaye ile geliyormuş.
*İlk kez, hikayenin geçtiği o güzelim toprakların dışında, ''I Island'' denilen bir yerde; Wolfram isimli gizemli bir villaine karşı büyük bir kavgaya tutuşacaklarmış.
*Midoriya, kendisinin bir zamanlar olduğu gibi, quirk sahibi olmayan Melissa adında biri ile tanışıyormuş. Bu kızımızın babası, geçmişte All Might'in yakın bir arkadaşıymış.Bu kız ve babası, hikayede önemli bir yer tutuyormuş.
*Bu filmde All Might'in geçmişi de gözler önüne serilecekmiş. Ee haliyle bu da filmi daha önce görülmemiş bir hikaye haline getiriyormuş.
*David'in(sanırsam ki kızın babasının adı) başı belaya girince; All Might, Deku ve diğerleri onu kurtarmak için harekete geçiyormuş.
Son cümleden bir şey anladıysam arap olayım. Deyim gibi bir şey sanırsam. Onu da @amaneden söylesin. :oleyo2:

Edit: Hayda oldu mu bu şimdi. :(

Konu olarak bu anime çok yüzeysel geliyor bana ancak duyguyu geçiriş biçimleri muhteşem.İliklerine kadar hissediyor insan.

Konu olarak bu anime çok yüzeysel geliyor bana ancak duyguyu geçiriş biçimleri muhteşem.İliklerine kadar hissediyor insan.
Özellikle ilk sezon duyguyu verme konusunda çok başarılıydılar. Bu sezon All for One dövüşünü izleyemedim henüz. Ona da çok iyi diyorlar. Baya beklentim arttı. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık