Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

manga anime fark etmiyor bir sorum var anime de son bölümde bizim ki birini gösteriyor sıra sende diyor bunu kime dediği ortada ilerde sizce bakugou ile midoriya vs olabilir mi 1. 2. kim tartışması :D acayip gaza geldim ... midoriya tüm dünyanın yükünün sırtına aldı bu saatten sonra geri dönüşü yok artık ağlamanın sırası değil .. mido artık kahraman olmanın sırası :D
Mangada dövüşüyorlar zaten bir kere daha. Bana kalırsa gelecekte en azından bir kez daha dövüşecekler çünkü Midoriya hala tam olarak aşamadı Bakugou'yu.

@hacıgarp Kaçırır mıyım hiç, senin yorumunu görmeden izlemiştim bile. :D Teşekkürler yine de. :)

Mangadaki havayı aldım diyebilirim. Mükemmeldi be. :D

Mangada güzel gidiyor. İvmesini yükseltti.

@hacıgarp Kaçırır mıyım hiç, senin yorumunu görmeden izlemiştim bile. :D Teşekkürler yine de. :)

Mangadaki havayı aldım diyebilirim. Mükemmeldi be. :D

Mangada güzel gidiyor. İvmesini yükseltti.
Ben seslendirmesiz ve müziksiz hayatta zevk alamam o yüzden mangayla pek aram yok. Bu animede de hem müzikler hem seslendirmeler çok iyi olduğu için izlemesi büyük keyif. All Might'ın "ben ölemem" dediği yerde bu iki faktör zirve yaptığı için direk gözlerim doldu. Zaten devamı bitirici vuruştu o da ayrı bir kalite.

Mangada dövüşüyorlar zaten bir kere daha. Bana kalırsa gelecekte en azından bir kez daha dövüşecekler çünkü Midoriya hala tam olarak aşamadı Bakugou'yu.
Midoria havada karada hareket kabiliyetini geliştirdi, stili değişip zenginleşince kullandığı efektif güç katlandı. Artık faha güçlü olduğu tekmeleri ve havada karada hızlanmasını ve yön değiştirmesini sağlayacak itleyicileri var. Bokugou nun patlamalar ile yaptığının aynısını ekledi gibi birşey.

Midoria havada karada hareket kabiliyetini geliştirdi, stili değişip zenginleşince kullandığı efektif güç katlandı. Artık faha güçlü olduğu tekmeleri ve havada karada hızlanmasını ve yön değiştirmesini sağlayacak itleyicileri var. Bokugou nun patlamalar ile yaptığının aynısını ekledi gibi birşey.
Evet ama bu, o dövüşten daha sonra yaşandı. Bana göre tam olarak aşmak demek, olası bir kavgada hiçbir şüphe duymadan yenebileceğini söylemek demek. Bunun için de Mangakanın ikisini bir daha dövüştürmesi ya da aynı arc içinde ikisini birden dövüştürüp elimize kıyaslayacak bir şey vermesi lazım ki: ''Haa tamam bu çocuk aşmış gitmiş.'' diyebilelim. Bana göre de şu an Midoriya Bakugou'dan daha güçlüdür ama olası bir vs de olaylar yine ikinci seferkinden çok da farklı olmaz. Zorlanarak kazanır kazanırsa da.

Evet ama bu, o dövüşten daha sonra yaşandı. Bana göre tam olarak aşmak demek, olası bir kavgada hiçbir şüphe duymadan yenebileceğini söylemek demek. Bunun için de Mangakanın ikisini bir daha dövüştürmesi ya da aynı arc içinde ikisini birden dövüştürüp elimize kıyaslayacak bir şey vermesi lazım ki: ''Haa tamam bu çocuk aşmış gitmiş.'' diyebilelim. Bana göre de şu an Midoriya Bakugou'dan daha güçlüdür ama olası bir vs de olaylar yine ikinci seferkinden çok da farklı olmaz. Zorlanarak kazanır kazanırsa da.
Birincide Midoriya zaten Bakugou yu yenmek için dövüşmüyordü :S Midoriya yı ezmek için dövüşen Bokugou ydu. İkincisinde de o motivasyonu vermek zor, Midoriya arkadaşına ancak ona yardım etmek için zarar verir ki bunu yaparken bile kaç kere düşünecek, tereddütte kalacaktır ve vuruşları güçsüzleşecektir. Farkı anlamak için Bakugou nun bir düşman olması gerekmektedir ki Midoriya kendini tutmasın.

Birincide Midoriya zaten Bakugou yu yenmek için dövüşmüyordü :S Midoriya yı ezmek için dövüşen Bokugou ydu. İkincisinde de o motivasyonu vermek zor, Midoriya arkadaşına ancak ona yardım etmek için zarar verir ki bunu yaparken bile kaç kere düşünecek, tereddütte kalacaktır ve vuruşları güçsüzleşecektir. Farkı anlamak için Bakugou nun bir düşman olması gerekmektedir ki Midoriya kendini tutmasın.
Evet, bunların hepsine katılıyorum zaten. Şu an neden tartışıyoruz ki biz. :( İkimiz de Midoriya'nın Bakugou'yu yeneceğini düşünüyoruz zaten. Lakin ben diyorum ki, Mangada henüz Midoriya'nın Bakugou'dan tamamen farklı bir levelde olduğu izlenimi verilmedi. Bu olmadan da Midoriya bir numara olamayacağına göre gelecekte bir daha kapışabilirler ya da arc içinde bariz bir şekilde Bakugou ezik kalabilir vs. Böyle yani. :(

Evet, bunların hepsine katılıyorum zaten. Şu an neden tartışıyoruz ki biz. :( İkimiz de Midoriya'nın Bakugou'yu yeneceğini düşünüyoruz zaten. Lakin ben diyorum ki, Mangada henüz Midoriya'nın Bakugou'dan tamamen farklı bir levelde olduğu izlenimi verilmedi. Bu olmadan da Midoriya bir numara olamayacağına göre gelecekte bir daha kapışabilirler ya da arc içinde bariz bir şekilde Bakugou ezik kalabilir vs. Böyle yani. :(
Midoriya'nın sınırını baya uçlarda, bir anda level atlayabilen bir güce sahip, ha ancak bitirici vuruşla işi halledeceğine inanırsa tekler geçer bence farkları açık.

Bakugou nun quirk kullanımını bana hala yerinde sayıyormuş gibi geliyor ki onun için Midoriya'yı üstün tutuyorum. Mesela Shouto'ya bile babasının quirk kullanımı gösterildikçe gelişim kapısı ardına kadar aralanıyor ama Bokugou sanki mangaka nerede isterse o seviyede görünecek gibi dövüşmeye devam edecek stilini ve kullanımını değiştirmeden. Hani aslında bu seviyelere gelmek için uğraşan onca kişiye rağmen, Luffy'nin kendini parçalayarak seviye atlamasına rağmen sake içip iki ağırlık kaldırarak, üstüne bi de günde 20 saat uyuyarak o seviyede görünen Zoro gibi olmasın sonu diyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık