Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Çiçek ayrıntısı güzeldi. Hiçbir zaman sevmeyeceğimi düşündüğüm bir karakterdi Endeavor ama yavaş yavaş ısınmaya başladım. Hawks da sağlam karakter.

Animeden takip edenler okumasın Manga ile ilgili bir şey soracağım.
Daha 14 bölüm var. Bakugou vs Midoriya'yı görür müyüz sizce? Yoksa lisans sınavının ardından bitirirler mi 3.sezonu?

Yakında Kohei Horikoshi ile Eiichiro Oda'nın röportajı düşer gençler. Yakında dediğim filmle birlikte gerçi.

İkinciliği gerçekten hak ediyor. :at:
Neredeyse unutmuşum türkçe manga okumanın nasıl bir şey olduğunu :D
İşin zorluğunu düşününce şimdiki gibi düzeltme yapmayı her zaman doğru bulmuyorum ama burası önemli geldiği için söyleyecem.
Orada "ama mağdur" kısmı "yaralılar" olsa daha açık olabilirmiş.

Enda-amcanın motivesine değinmesi iyi olmuş. All might ile konuşması ve daha bir "barışın sembolü" olma çabasına rağmen fazla kasıntı geliyordu kişilik olarak. Biraz normal insan etmenleri katması gerekiyordu iyi olmuş ailesini görmek.

Yakında Kohei Horikoshi ile Eiichiro Oda'nın röportajı düşer gençler. Yakında dediğim filmle birlikte gerçi.
bizim için yakında demek 5 değilde 1 sene bekleyeceksin demek gibi bir şey zaten :D

Aksiyon sahneleri güzelleşiyor gibi, Envador'un çizimleri güzel ama ne bileyim bi kontrast eksik adamın yüzünde. Yeterince etkileyici gelmiyor.

Noumular da sürekli güçlenerek gelecekse eyvah. Şimdiden birincinin gücündeyseler tüm kahramalar sınırlarını aşacak demektir.

manga anime fark etmiyor bir sorum var anime de son bölümde bizim ki birini gösteriyor sıra sende diyor bunu kime dediği ortada ilerde sizce bakugou ile midoriya vs olabilir mi 1. 2. kim tartışması :D acayip gaza geldim ... midoriya tüm dünyanın yükünün sırtına aldı bu saatten sonra geri dönüşü yok artık ağlamanın sırası değil .. mido artık kahraman olmanın sırası :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık