Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Bende bölümü paylaştım ama okuyamamıştım. Oha lan dedin. Sonra bi durdum ama bu tarz bi intikam-kullanılan kişi-kurtarıcı üçgenini Naruto'da görmüştük, belki benzeri de vardır başka mangalarda.

Ancak aklıma ilk gelen Tobi-Akatsuki ama aslında onunda arkasında Madara vs.
Ama ve onun da arkasında... (neyse bu baya spoilere girer :D ) anladınız siz.

Bu Charmy gerçekten çok zorlama ve boş bir karakter. Büyüsüde aşırı dandik ve ilgi çekmeyen bir büyü. Ben olsam böyle bir büyüyü anca 1 sayfada görünebilecek bir karaktere verirdim :(

Yuno bir kaptan olacak seviyeye çoktan ulaştı bence. Çocuktan bal akıyor, önce ruh perisi sonra reenkarne dönüşümü flan... ohh suyundan da koy :D
Klasik ana karakter rakibi, genelde mangakaların en sevdiği karakterlerdir bunlar.

Bu iki veled hangi ara bu kadar güçlendi anlamıyorum arkadaş, aksiyon vs iyi ama çabuk level atladı bunlar, hileli çar gibiler...

Şimdi bu şeytanı elfler yada insanlardan biri yenerse, manga-ka acayip yanlış yapar.
Hikayesel kurgu için herkesin dayak yemesi lazım orda şeytandan..

Adam bütün mitlerden kullanip ortaya karışık salata yaptı. Sos olarak shounen klasikleri serpiştirdi:flaugh: aster ile yunonun bu kadar hizli guclenmesi beni de rahatsız ediyor..

Şeytan 4 yapraklı kitapları beşe tamamlıyor. Patri'nin 4 yapraklı kitabı da karalamaya başladı.. Asta'nın şeytanı başka şeytan gibi. Şeytan vs Şeytan olur. Daha Licht falan öte taraflar derken çok kişi var. Şeytan ne düşünmekte nereye varmak istemekte acaba. Netice oalrak Asta ile Yuno el ele son darbeyi vururlar ileride ama tabi şimdi değil.

Birde Asta ile Yuno o kadar güçlü değiller aslında. Büyü çeşitleri ve özel durumları nedeniyle göze batıyorlar. Yoksa küçük Çarmi'nin tokatlayacağı elf kaptanı Asta+Mimosa yenemiyordu. Ark güzel gidiyor daha batırmadı ama ucunda.

Abi çorba mı değil mi bakmayın ona. Seri güzel gidiyor kaç sayıdır. Vsler güzel, sahneler güzel. Tadına bakın abi işin mantığına bakmayın, akışına bırakın.

En son 154te bırakmıştım. 194e gelmiş. Tam 40 sayı olmuşken okuyayım dedim. Charmy yarı cüce ve yarı insan ise önceki muhabbetleri düşününce Yuno yarı insan yarı elf olur ve Lichin çocuğu çıkar. Ama öyle olmasını istemem çünkü Fairy Tail ve Magiden çalmış gibi gözükür özellikle Magiden farklı bir durum olması daha hoş olur. Seri gerçi ful aksiyon üzerine olduğundan hikaye bakımından beklentim yukarılarda değil. Bakalım nasıl işleyecek?

EDİT: Lich kendi çocuğunu tanıyacak mı acaba bu durumda?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık