Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Black Clover

'Manga Tanıtım - Sohbet' forumunda Riful tarafından 23 Nis 2016 tarihinde açılan konu

1. Julius Nova Chrono 1,500,000,000 Beri.

2. Julius Nova Chrono 1,500,000,000 Beri.

3. Siyah Ateş (KING)
    Mesaj Sayısı 2,748
    Üyelik Tarihi23 Nis 2013
    Vermillion, manga dünyasındaki en sağlam kadın karkaterlerden biri, bu kadının savaşlarında ayrı bir heyecan oluyor, okuyucuya yansıyan inanılmaz bir savaşcı ruha sahip.

4. Kaidou Kaptan

Kaidou (Kaptan)
    Mesaj Sayısı 3,837
    Üyelik Tarihi3 Ağu 2015
    Naruto'daki Sannin karı gibi bu da ama daha sağlam evreni içinde. Çoğu erkek karakterden daha yürekli.

5. Lord Escanor Pride of Lion

Lord Escanor (Pride of Lion)
    Mesaj Sayısı 490
    Üyelik Tarihi20 Ağu 2017
  6. Julius Nova Chrono 1,500,000,000 Beri.

Julius Nova Chrono (1,500,000,000 Beri.)
    Mesaj Sayısı 1,973
    Üyelik Tarihi15 Ağu 2013
  7. Bilture19 İflah olmaz bir Karasakal aşığı

Bilture19 (İflah olmaz bir Karasakal aşığı)
    Mesaj Sayısı 251
    Üyelik Tarihi17 Ağu 2018
    Başlıyacağım diyorum ama bir türlü başlayamadım. Animedeki Asta'nın seslendirilmesini görünce çok soğudum. Mangaya el atmaya çalışıcam yine de.

8. playhunter_43 Never Lose!

playhunter_43 (Never Lose!)
    Mesaj Sayısı 800
    Üyelik Tarihi19 Tem 2010
    Manga-ka hafif ecchi rate artırayım diye düşünmüş sanırım, daha önce bu tarz şeyler yoktu.
    Herneyse Yuno'daki taşta büyü taşlarından sanırım, bebekliğinden beri onda olması, büyük manası vs. Soylu Ailelerden birinin oğlu çıkacak gibi. Şuana dek tüm büyük büyü manalı olanların tamamı Soylu Ailelerdi.

Son olarak AstaxMimosa :utan:

9. Lord Escanor Pride of Lion

Lord Escanor (Pride of Lion)
    Mesaj Sayısı 490
    Üyelik Tarihi20 Ağu 2017
    Ben genelde serimangadan takip ediyorum hızlı çeviriyorlar. geldikçe paylaşayım o zaman :D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık