Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

İnsan, elf, cüce ve şeytan (ki konuşmalar vs. öyle düşünüyorum) ırkları ortaya çıkıyor.
Charmy'nin kitabı her zaman 3 yapraklı yoncaydı. Şimdi yarısı beyaz, yarısı siyah oldu (Melez olduğu için).

Konu epey ilginçleşiyor, Kara Boğalar ekibinde ki herkesin farklı hayat,tarz ve güçleri uyanacak gibi. Heyecanla bekliyorum.

Bölümü sevdim. Tek kurtarıcı Aster düşüncesinde dönmüyor seri. Herkesten biraz biraz hatta baya baya bir şeyler görüyoruz. Seri çok iyi gidiyor. Licht vssinde görmek istiyorum Aster reyizi. Tek başına değil tabii ama o vsde olması lazım.

Kuzu postlu kurt dedikleri buymuş, bölüm fena değildi kara boğalar mükemmel bir güce daha kavuşmuş oldu, iyi de oldu... Yalnız Favorim şu cadı kadın, onun yeteneği gerçekten çok iyi.

Kuzu postlu kurt dedikleri buymuş, bölüm fena değildi kara boğalar mükemmel bir güce daha kavuşmuş oldu, iyi de oldu... Yalnız Favorim şu cadı kadın, onun yeteneği gerçekten çok iyi.
Yalnız cidden Kara Boğalar'ın içinde fena güçler varmış. Sanırım bunlar bilinmediği için en güçsüz birlik diye biliniyordu. Bu olaylardan sonra böyle anılacağını sanmıyorum. Bence artık Altın Şafak ile kafa kafaya geldiler. Hatta diğer insanlar Altın Şafak yerine Kara Boğalar'a daha çok sempati duyabilir.

Bu Charmy gerçekten çok zorlama ve boş bir karakter. Büyüsüde aşırı dandik ve ilgi çekmeyen bir büyü. Ben olsam böyle bir büyüyü anca 1 sayfada görünebilecek bir karaktere verirdim :(

Yuno bir kaptan olacak seviyeye çoktan ulaştı bence. Çocuktan bal akıyor, önce ruh perisi sonra reenkarne dönüşümü flan... ohh suyundan da koy :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık