Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Bu arada Vetto ile birlikte gelen kadında da Juno gibi peri ruhu (yanlış hatırlamıyorsam) vardı. Yani elemanlar baya baya güçlü karakterler.

Black Clover anakarakter üzerinden gidiyor Naruto gibi. Ancak Hunter x Hunter'daki gibi anakarakter savaşlarında destek alıyor. Tabi HxH gibi olamaz ancak Naruto ve Bleach gibi de anakarakter biryerlerinden güç çıkararak savaşları kazanmıyor şimdilik. Sınırı, limiti olan bir anakarakter gibi görünüyor. Umarım bu çizgisini bozmaz seri.

Böyle az ama öz görünen 2. karakter tiplemesi olup, havadan sudan üper güçlenip manganın dinamikleri ile oynayan tiplerden hep nefret ettim.
Yahu daha dünkü veletsin ama tek başına kaptan al, bir kaç ayada kaptan seviyesine gelirsin, kim bilir gelmiştir de. Sevmiyor tipini de mal karakterini de.

William seviyok seni. Reisin kötü çıkma ihtimali yok, yazın bunu. :a:

Konuyu okuyor musun:D Bölümü çoktan attım. Ne oldu en azından Ft'yi geçti mi gözünde:flaugh:
Yahu gece 12 den sonra bu gün çıktı yazıyordu, bende hemen paylaşayım da batının Riful'u okusun demiştim.:D

Ft'ye yıllarımı verdim ben. Yeri başka. Naruto'ya ömrümü verdim.:/

Fena gitmiyor, Yami özellikle iyi dikkat çekti. Ama biraz daha karakter çeşitliliğini öne çıkarması lazım. Yeri garanti sayılır artık, istediği gibi yavaş gidebilir. Büyü takımları yarışması falan yapıp eğlenceli kısa bir arc fena olmazdı. Sen ne dersin?

Yahu gece 12 den sonra bu gün çıktı yazıyordu, bende hemen paylaşayım da batının Riful'u okusun demiştim.:D

Ft'ye yıllarımı verdim ben. Yeri başka. Naruto'ya ömrümü verdim.:/

Fena gitmiyor, Yami özellikle iyi dikkat çekti. Ama biraz daha karakter çeşitliliğini öne çıkarması lazım. Yeri garanti sayılır artık, istediği gibi yavaş gidebilir. Büyü takımları yarışması falan yapıp eğlenceli kısa bir arc fena olmazdı. Sen ne dersin?
Seri hızlı ve tempolu ilerliyor. Hep bir aksiyon içindeler. Hep Aster var. Hem diğer karakterlere yoğunlaşmalı, öyle birkaç kare ile geçmemeli diğerlerini hemde bir durup soluklanmalı mangaka. Bu savaştan sonra bir durur diye umuyorum ya da Juno üzerine gidebilir. Belki yine şu taşlarla ilgili bir arc gelir, belli değil pek. Ama Licht reyizi görmek isterim ben.

Senin dediğin büyü takımları arası yarışmalar krallık festivali, etkinliği tadında olabilir. En azından filler arc tadında şöyle güzel bir arc görsek iyi ama soluklanacak gibi de değil seri, animesi geliyor yakın zamanlarda:flaugh:

Tabi şimdilik Naruto'ya yakın bile değil ama yinede iyi gidiyor. Ft'yi okumadım sen baya övüyorsun, hem uzun hemde güncel ve de kötü diyorlar diye okumamıştım ama okuyacağım yakın zamanda onuda:D

Şu Yuno ile Aster'ın gereksiz güçlü olması sizi rahatsız etmiyor mu? Adamlar büyü şövalyeliğine katılalı 1 ay bile olmadı belki , şimdiden diğer ülkelerin generallerini terlemeden yenmeye başladılar.Ne olacak bu işin sonu acaba , böyle giderse çok uzamayacak seri.

Şu Yuno ile Aster'ın gereksiz güçlü olması sizi rahatsız etmiyor mu? Adamlar büyü şövalyeliğine katılalı 1 ay bile olmadı belki , şimdiden diğer ülkelerin generallerini terlemeden yenmeye başladılar.Ne olacak bu işin sonu acaba , böyle giderse çok uzamayacak seri.
Juno ve Aster takımlarına katılalı 1 sene oldu. Gelişmek için az bir süre de değil hani:p Aster kılıçtan ötürü güçlü görünüyor ama Luck, Vanessa falan bundan güçlüdür, genel güce vurursan. Hele Noelle zaten dehşet manaya sahip. Tabi en güçlüleri çarmi'dir:D

Juno ise görmedik ama o peri ile birlikte epey güçlü olmuş. O peri enteresan bir şey. Ama o takımda Finral'in kardeşi'de muazzam güce sahip gibi görünüyor. Zaten takımların orta yaşa sahip adamları kaptan, gerisi genelde genç. En azından görüğümüz ekipler o şekilde ya da ekipler daha genişte biz görmedik.

Tabi bizimkiler baş karakter olmanın verdiği avantaj ile biraz ekstra güce sahip ama o kadar da çok değil güçleri. Elmas generaller çöp çıktı yoksa Licht ve ekibi, kaptanlar, imparator gibi adamlar Aster'i ve Juno'yu sinek gibi ezer görünüyor şu anki vaziyette.

Beni en çok rahatsız eden pes etmeyen baş karakter klişesi ve herkesin bunu sevip kollaması:D

Beni en çok rahatsız eden pes etmeyen baş karakter klişesi ve herkesin bunu sevip kollaması:D
Seriye yeni başlamama rağmen benimde gözüme en çok batan bu oldu. 62. bölüme kadar geldim. Ama Mangaka, Aster`in sınırlarını iyi çizemiyor gibi geliyor. Geldiğim yere kadar karakterin yaptığı tek şey kılıcını sallayıp büyü kesmek oldu. Bir lider olarak falan da gelişmesi için farklı yöntemlerde bulup kendini geliştirmesi, strateji geliştirerek saldırması daha iyi olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık