Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Kaptan Usopp-sama

Aster olsun, Juno olsun hep kimsesizler. Bilerek böyle yapılıyor mangalarda, sonradan soyluya bağlanıyor. Bunda da mangaka bunları kesinlikle soylu, önemli insanlara bağlayacak. Çünkü şonen olmak bunu gerektirir:p Kesin gözüyle bakıyorum bu duruma. Keşke çiftçinin, manavın çocukları olsalar ama başkarakterler için hep yapıyorlar bu özünde soylu muhabbetini.

Aster veya Juno'nun senin dediğin gibi Elmas krallığı ile ilgileri çıkabilir de aksiyon olur ya da Licht gurubu bağlantılı olabilirler. Onların farklı bir klan tarzı bir şey olması gibi teoriler vardı. Ya da direkt kraliyet ile bağları çıkar. Belki başka bir şey ile ama kesin çıkar bir şeyler:D
Aster kötü yola düşsün elmas kralliginda kral olsun juno da büyü krali olsun ölümüne bir dövüş olsa fena olmaz hani :D

Son sayısı şimdi okudum. Yami acayip güven veriyor ya, bakalım bizimkinin kankası ne kadar güçlenmiş. Aster görünce iyice gaza gelir. Aralarında baya bir fark vardır.

Bölüm 76: En güçlü Birlik

Çok kısa geldi bölüm. Juno iki general'e karşı ama epey rahat. O peri ne işe yarıyor hala anlamadım. Güç mü artırıyor yoksa başka bir numarası mı var bug gibi bir şey çıkacak bu gidişle. Juno beklediğimden güçlü ve şovunu yaptı ama generaller bu kadar zayıf olamaz herhalde.

Şu kalıntılardaki duman büyücüsü geldi ama pek güçlü değil. Ama o Rangils ne öyle:oleyo: Finral'e cidden yazık:p Tek el hareketi ile her şeyi yok eden büyü'de enteresan. Elmas krallığı bir şeyler yapacak diyorum ama bizimkiler gelmeden Willam her şeyi toz edeceğe benziyor:D

Belki de William'ın ağacı şehri yok edecek:oleyo2: ya da ne yapacak Çok acayip bi şey yaptı artık haftaya William'ın gücünü görürüz

Son düzenleme:

Kaptan Usopp-sama

Black cover efsane olacak gibime geliyor Altinsafagin lideri ne öyle milletten büyü çekiyor. Bir de her seyi yok eden büyüsü olan ortaligi dagitiyor resmen. Lakin genareller bana biraz zayif geldi zayıf olmaması lazim .Juno ile küçük perinin ilişkisi hoş :D

Luck reis ne alemde şov yapıyor mu şov.
Reis ön plandaysa söyleyin de kaldığım yerden devam edem,
Yamiden sonra en güçlüsü bizim grupta dimi lan ne olur öyle olsun, Aster filan geçmiş olmasın ağlarım :/

Luck reis ne alemde şov yapıyor mu şov.
Reis ön plandaysa söyleyin de kaldığım yerden devam edem,
Yamiden sonra en güçlüsü bizim grupta dimi lan ne olur öyle olsun, Aster filan geçmiş olmasın ağlarım :/
Ara ara çıkıp şovunu yapıyor ama henüz sırasını bekliyor Luck reyiz. Ekipte Yami'den sonra en güçlü Aster değil ama Luck'ta değil. Kim ikinci oku gör:p Luck bir sürpriz yoksa 3. en güçlü gibi görünüyor tabi bana öyle görünüyor:D

Animesi gelecek mi ya onu bekliyorum. Biraz mangasını okumuşluğum var. Eğer anime nin çıkmasına varsa mangaya devam edeceğim.
Önümüzdeki kış ova'sı çıkacak ama Jump super anime tur'u diye bir etkinlik kapsamında olacak. Yani tadımlık bir ova olacak. Ama anime artık kesin gibi. En erken 2017 baharında ya da en geç kışında çıkabilir. Ama şimdiden oku gitsin o zamana zaten unutursun:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık