Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Seriye yeni başlamama rağmen benimde gözüme en çok batan bu oldu. 62. bölüme kadar geldim. Ama Mangaka, Aster`in sınırlarını iyi çizemiyor gibi geliyor. Geldiğim yere kadar karakterin yaptığı tek şey kılıcını sallayıp büyü kesmek oldu. Bir lider olarak falan da gelişmesi için farklı yöntemlerde bulup kendini geliştirmesi, strateji geliştirerek saldırması daha iyi olurdu.
Az kalmış güncele ama sona kadar gelsen dahi değişmiyor Aster'in kılıcını sallayıp büyü kesmesi. Strateji olsa da tatmin etmiyor. Şu ki'den bir şeyler çıkmalı yoksa adam sadece kılıç sallayarak imparator olacak:oleyo:

Hani fena teknikleri falan olsa neyse ama bildiğin düz sallıyor. Yinede ki tek yol gibi şu an için. Mana'sı gelişmeyecek gibi görünüyor. Gücü halletseler bile velet ana karakter meselesi hallolmaz bu gidişle, daha erken ama zamanla buna daha düzgün bir karakter oturtmalılar, o koltuğa yakışması adına:D

Güncele geldim. Bende öyle düşünüyorum. Bakıyorum imparatora, adamın kafasında kırk tilki dolaşıyor. Aster ise manga karakterleri tarafından sürekli "Dışı küçük birisi ama içi büyük bir insan." diye övülmesine rağmen sürekli aynı tas aynı hamam. Belki ileride bir kırılma noktası yaşanır ve davranışları değişir diye umut ediyorum.

Jump Festa'da (Jump Super Anime Tour) sunulacak olan Black Clover'ın OVA'sından karakter görünümü.
(Görselin kaliteli versiyonu çıktığında paylaşırım.)

Bölüm 78 : Zayıfın İlanı

Pek de bir şey yok bölümde son kısım hariç. Çarmi periyi yemeye çalıştı:alkis: Aster'in ağzı ile kılıç tutması ile üçüncünün yolu açıldı:p

Bölümün Türkçesi geç çıktı ama o heyecanlı sonla birlikte değdi. Haftaya büyük olay var ya da yok:bilmem: Umarım o değildir:(

Bu sefer birkaç dakika fark var:a: Finral iyi hoş dedi ama Rangils o üçüne bedele benziyor, şu şonen kısmını biraz azaltsa daha güzel olacak. O son sahne ne güzeldi, ne varsa büyüklerde var:D
Öyle ama araya Juno girecek gibi geliyor. Ve Aster ben neden güçsüzüm Juno nasıl bu kadar güçlü diye ağlayacak.:D

Kaptan Usopp-sama

Charmy : ben 19 yasinda bir yetiskinim büyü kullanmadan Cazibemle bile ayartabilirim :utan:
Juno ile asterin dostluğunu sevdim.
Altin safaklarin kaptani maskeyi cikarmaz bence :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık