Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Bir Sonraki Ark Hakkında

Benim yazdığım mı? Ulan cidden sen okuman ve anlaman da yok olmuş. :D
Olum o pek çok kişinin bildiği, yabancıların yazdığı teori lan. Kaç sene olmuş, diyorum ya bir cacık bulamayınca sayıklamaya başlıyorsun alakasız yerlerden. :D
Kimin yazdığı beni ilgilendirmez, bunu savundun mu? Evet. Elinde patlıcak mı? Evet.

Kimin yazdığı beni ilgilendirmez, bunu savundun mu? Evet. Elinde patlıcak mı? Evet.
Hahahah seriyi yazdın da şimdi konuşmaya başlamış. Ulan senin patladığın yerleri de biliyoruz geçmişten, durmadan benimkileri sayıklama az kendininkileri yaz. :D
Orada olabilecek bir olaydan bahsettik ki aşırı mantıksız da değil Teach- Shiryu ve Shanks-Mihawk olayları üzerinden, hemde sadece ben mantıklı bulmuşum gibi hikayeye başlıyorsun. Oda'nın pek çok senaryosundan daha mantıklıdır bu durum. ;)

Hahahah seriyi yazdın da şimdi konuşmaya başlamış. Ulan senin patladığın yerleri de biliyoruz geçmişten, durmadan benimkileri sayıklama az kendininkileri yaz. :D
Orada olabilecek bir olaydan bahsettik ki aşırı mantıksız da değil Teach- Shiryu ve Shanks-Mihawk olayları üzerinden, hemde sadece ben mantıklı bulmuşum gibi hikayeye başlıyorsun. Oda'nın pek çok senaryosundan daha mantıklıdır bu durum. ;)
Bu senaryoyu mantıklı bulan adamdan ne beklersin ki?!

Neyse şu ayrıntılar bi gelsin de daha çok konuşuruz, senin şu shiryu meselesini :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık