Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Bir Sonraki Ark Hakkında

Elbaf olacağını düşünmüyorum.Elbaf bir arc olmaz sadece bir arc içerisinde Elbaf'a yolları düşebilir orada çık kısa bir süre kalabilirler.Artık Luffy'nin hedefinde 2 kişi kaldı 1-Akaiunu 2-Teach.Elbaf'a gitse kimle kapışacak.Kaido gitti,BM gitti,Shanks'la hasım olmaz,çapraz birliği bir tehlike olarak görmez veya çapraz birlik Luffy'i bir tehlike olarak görüp saldırmaz ki çapraz birliğin kuruluş amacı belli zaten.Tüm bunları düşününce 2 hasmı kaldı ve bir hedefi kaldı.Akaiunu'yu indir mevcut kokuşmuş düzeni yık,Teach'i yoket,One piece 'i bul korsan kral ol yol haritası bu.Sonraki arc ismini tahmin etmek zor ama hiç alakası olmayan bir adaya gideceklerini ve olayların oradan gelişeceğini düşünüyorum.Oradan gelişen zincirleme olaylar sonrası yoğun savaşlar sonrası 4 sene içinde one piece le tadında bir şekilde vedalaşırız.

Elbaf a muhakkak gidecekler.Wano kadar uzun olmayacağı kesin.Sonrasıda artık en fazla 2 arc kalır.Umarım en kısa sürede seriyi sonlandırır kalite çok daha düşmeden.

Punk Hazard, Dressrosa, Zo, Kek Arc ve Wano birbini takip edip tamamlayan arclardı, böyle bir serii ile finali yapabilir Oda.

Wano'dan sonra Luffy için hükumet ya da başka bir imparatorla yüzyüze karşılaşacağı bir senaryodan başkası kotarmaz. Şu an için Hükumetle kafa kafaya çarpışacağı senaryoyu mümkün görmüyorum, ondan önce başka bir imparatoru harcayabilir, o da Muhtemelen Teach olur. Burada Oda'nın Teach'i finalde görmeyi isteyip istememesi de önemli.

Bana göre hedef bir şekilde Teach olacak.
Hayırlı olsun, sıradaki serüven Teach odaklı olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık