Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Bir Sonraki Ark Hakkında

Asıl odak son kitabe olmalı artık. Alev şeklinde yara izi olan adam neredeyse hikaye oradan devam eder. Oda'yı biraz tanıyorsam bu adam bizimkilerin karşısına alakasız bir yerde çıkar.
Ben Oda'nın tüm dünyadaki op severlerin ve ne kadar yorum varsa hepsinden haberdar olduğuna kanaat getirmeye başladım
"Oda'yı biraz tanıyorsam" diyorsun ya kardeşim, emin ol düşündüğünden de alakasız bir şey yapacağı kesin
Tekrar söylüyorum; Mihawk'ın o.urduğunda çıkan şiddetle bile devirebileceği bir adamı yonko gösterip bu adamı ona yancı göstermesi...
Oda'nın kendinin bile mangasını açık açık ..klemediğini gösteriyor :artiz:

Bir sonraki arc için beklentime gelecek olursak;
"şimdi ben opu neden çizdim niçin çizdim nasıl çizdim, bunu izaha gerek yok gördünüz kalemi aldım çizdim ama çizmemişte olabilirim, çizmişsem çizmişimdir, çizmemişsem çizmemişimdir, görünen op uzakta değildir, wanoda sçtıkta sonradan sçmadık mı dedik, bunlar bir takım uydurma laflardır, sahi ya ben bu wano arcı neden çizdim, kim çizdirdi lan bana bu arcı
Roger
Joy Boy
D.
Bırakın onları beni dinleyin ve de şunu unutmayın Oda sözüdür
Yorumlarınızı yaza yaza ..klemem sizi es kaza
Bağımsız bir çizer sçar olaraktan prensibim "az icraat çok gizem o kadar":artiz:

Kısa ama Raftel, alev şeklinde yara izi olan adam, kitabeler, hükümet vs. ile ilgisi olan bir Elbaf görebiliriz. Big Mom muhtemelen yine hikayeye dahil olur. Usopp'un korkaklığı da oldukça saçma bir şekilde olsa da artık biter veya ciddi seviyede azalır diye umuyorum.

Son arc değil mi bu hala ne elbafı,lokisi?
Son arc bütün karakterleri bir araya toplayacağı bi hikaye yapar.Sadece mekan elbaf olabilir
Ben dönene kadar hikaye oturmuş olur.6 ayın var Oda hadi bakıyım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık