Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Big Mom Düşecek mi?

Sizce Big Mom arc sonunda düşecek mi?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O kadar da yüklenmeyeydin kendine iyiydi :hhh:
Mom bana göre inmiştir, çünkü ''BİR İHTİMAL DAHA VAR O DA MÜTTEFİK OLMASI''
Aklımın ucundan bile geçirmiyorum(İstemiyorum) böyle bişey :a:
@Daredewill

Senin zaten Luffy'i sevdiğini pek düşünmüyorum.
Ben Luffy'ye düşmanlık etmedim şimdiye kadar. Luffy karakteri değişmediyse Mom'ı bırakmaz. Kadın koleksiyoncu hem de hadi git güçlen gel sonra beni döversin deyince Luffy tamam mı diyecek?

O zaman 1 hafta Fuji avatarı yaptıktan sonra 1 hafta hain Roci avatarı yapı üstede hain Roci adamdır yazacağım.

Onepiece 3.GÖZ

Davete gelecek davetsiz misafirlerden, istihbaratları olacaktır illaki. Bekliyorlar çünkü indirmek öyle kolay değil yonkoyu, he diyince indiremezler koca oluşumu. Ama çıkabilecek bir isyanda ve karışıklıkta eksik yonkoyu indirmek çok daha kolay olur.
Fujitoranın herşeyden haberi olupda hiç birşey yapmadiği bir dressrosa dan sonra .Yonkou ya düz dalıcaklarını pek sanmıyorum ama olabilir ihtimal sonuçta

Ben Luffy'ye düşmanlık etmedim şimdiye kadar. Luffy karakteri değişmediyse Mom'ı bırakmaz. Kadın koleksiyoncu hem de hadi git güçlen gel sonra beni döversin deyince Luffy tamam mı diyecek?

O zaman 1 hafta Fuji avatarı yaptıktan sonra 1 hafta hain Roci avatarı yapı üstede hain Roci adamdır yazacağım.
Mom için gelmediğini zaten söylüyor oraya şimdilik. Mom bile bunun farkında. Bunun neticesinde tayfanı yanında getirmedin diyor.

Durum böyle.

Trao

Ben borcu üzerine Pekoms unda yardım edebileceğini düşünüyorum. Ayrıca o değilde bu arcın yarısına gelmişiz diye duydum bi 25 sayı sonra falan Wano arcına geçiş yapacakmış Oda. Eğer öyle olursa musmutlu olurum :D

@Alpamis Luffy'nin ne için geldiğinin ne önemi var. Kadın Sanji'yi vermiyorum diyor, ya onu indireceksin ya da Mom'ın dediğini kabul edeceksin, bunun ortası yok. Başka bir olasılık varsa söyle de bilelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık