Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Big Mom Düşecek mi?

Sizce Big Mom arc sonunda düşecek mi?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Onepiece 3.GÖZ

Eğer bigmom inmezse turşusunu inmez diyenler kursun.Ne kıymetli yonkounuz varmış:)

Yazın bir kenara. :a:

Diğer bir ihtimal daha var lakin çook çok küçük bir ihtimal. Kaido ile Bigmom karşı karşıya gelebilir. Kaido kimsenin görmediği büyüklükte bir savaş başlatacağını söyledi. Wb vs denizcilerden bile büyük olması için bizim tayfa ve müttefikler yetersiz kalıyor. İşin içine bir yonkou daha girerse belki bu şekilde Kaido sözünü tutmuş olur.
O şuan devrimcilerle uğraşıyor olmaz. Kaidou ise hiç olmaz. Belkide saymadığın diğer yonkou gelir,zayıflamış momu indirir Ponelyphi alır Luffyye rakip oldukları konusunda göz dağı verebilir.

Onepiece 3.GÖZ

O şuan devrimcilerle uğraşıyor olmaz. Kaidou ise hiç olmaz. Belkide saymadığın diğer yonkou gelir,zayıflamış momu indirir Ponelyphi alır Luffyye rakip oldukları konusunda göz dağı verebilir.
Senin teoriye şu daha uyar bigmam ölmez sakat kalır.Gider baggy öldürür.Ordanda yonkouluga yükselir

O şuan devrimcilerle uğraşıyor olmaz. Kaidou ise hiç olmaz. Belkide saymadığın diğer yonkou gelir,zayıflamış momu indirir Luffyye rakip oldukları konusunda göz dağı verebilir.
Sanmam. Devrimcilerle işleri bitmiştir bir şekilde. Kaido ise zaten oldukça küçük bir ihtimal haklısın ama Shanks'ın gelme ihtimali çok daha küçük.

Ark başlamadan önce de inmez diyor idim. Hala fikrim sabit.

Savaş Lordları bile yedi tane olmasına rağmen iki tanesini hiç peş peşe indirtmedi. Serinin dört devinden ikisini mi peş peşe harcayacak? İnerse saçmalamış olur idi zaten.

Yazın bir kenara. :a:

Diğer bir ihtimal daha var lakin çook çok küçük bir ihtimal. Kaido ile Bigmom karşı karşıya gelebilir. Kaido kimsenin görmediği büyüklükte bir savaş başlatacağını söyledi. Wb vs denizcilerden bile büyük olması için bizim tayfa ve müttefikler yetersiz kalıyor. İşin içine bir yonkou daha girerse belki bu şekilde Kaido sözünü tutmuş olur.
Ben de Kaido ile Mama'nın arası Caribou yüzünden bozulacak diye bekliyorum. Sonra Luffy o benim rakibim deyince Mama meseleyi Luffy'e paslar belki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık