Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Beyazsakal ve Roger'ın Zirve Dönemi

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    110
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dönemindeki kişiler 80 yaşını görebiliyor iken Roger'ın 53 yaşında ölmesi net zayıflıktır.
Ölmeden önce kaç yıl KK olduğu da belli.
WB, BM, Shiki, Sengoku ve Garp ile arasındaki fark çok azdır.
WB = Roger işaretliyorum. Diğer iki seçenek de olabilir.
Roger'ın durup dururken hasta olması boşa değil. Zayıflıktan ziyade altından neler çıkacak kim bilir :)

İkisini denk gösterdi. İsteseydi tartışmaya mahal vermeyecek şekilde Roger'in altında gösterirdi WB'yi.

@Alpamis Bence senin attığın sahnede Shiki Roger'in kendisine engel olduğunu belirtiyor ve WB'nin de kendisine engel olup olmayacağını soruyor. WB'nin ilgilenmediğini anlayınca seviniyor. Hiç değişmemişsin, yani hala ilgisizsin. Ben öyle anladım.

İkisini denk gösterdi. İsteseydi tartışmaya mahal vermeyecek şekilde Roger'in altında gösterirdi WB'yi.

@Alpamis Bence senin attığın sahnede Shiki Roger'in kendisine engel olduğunu belirtiyor ve WB'nin de kendisine engel olup olmayacağını soruyor. WB'nin ilgilenmediğini anlayınca seviniyor. Hiç değişmemişsin, yani hala ilgisizsin. Ben öyle anladım.
Ben de öyle anladım.

Denklerdir. Ölümüne dövüşseler bu dövüşe dayanacak bi kara parçası olmadığından kimin üstün olduğunu çözememişlerdir bence.

Rogerın meyvesizken gura gura'ya denk olması korsanlar kralının farkını göstermeye yetiyor. Daha güçlü olmasına gerek yok.

Bence açıkca ortada. Dediğin ile bir ilişki kuramadım.

Artık senin zamanın çağın he?? Yani Roger gidince çağ onun çağı olabilecek duruma gelmiş. Öncesinde çağ Roger'ın çağıydı. Geldiği anlam ortada.

Roger > Wb bence. Aralarında bir tık var. İkisi de Op’ta ayrı bir seviyedeler. Roger 105 ise, Wb 104’tür. KK’lık farkı. Roger’ın istersen Raftel’in yerine sana söyleyeyim demesi bundandır. Halef-selef muhabbeti bile olabilir. Benden sonra, oraya en layık sen tarzında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık