Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Beyazsakal ve Roger'ın Zirve Dönemi

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    110
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer wb nin hedefi kk lik olsaydı rogeri ile ölümüne savaşırdı ve hedefi uğruna herşeyi yapardı. Eğer dövüş öylesine olduysa roger yenebilir ama bir hedef uğrunaysa dövüş berabere biter bence.

Eğer wb nin hedefi kk lik olsaydı rogeri ile ölümüne savaşırdı ve hedefi uğruna herşeyi yapardı. Eğer dövüş öylesine olduysa roger yenebilir ama bir hedef uğrunaysa dövüş berabere biter bence.
Savaşmışlar zaten. Ne için olduğunu bilmiyoruz ama. İmza olarak Wb'nin göğsünde yarık var. :/ Roger'da da vardır belki.

Zaten ben masal siz gerçeği anlatıyonuz.

@RedTeroR

Sana göre hiçbir sayfadan öyle bir anlam çıkamaz zaten Ferit. O yüzden kendimizi kandırmayalım.
Dostum ben ikisinin de fanı değilim. Çok umrumda olan bir durum değil. Adam açıkça WB'ye bana engel olacak mısın diye soruyor. WB'nin ilgilenmediğini anlayınca seviniyor. Başka bir şey göremedim.

Savaşmışlar zaten. Ne için olduğunu bilmiyoruz ama. İmza olarak Wb'nin göğsünde yarık var. :/ Roger'da da vardır belki.
Savaştıklarını biliyorum da hani wb nin bir amacı olmadığından kaybetmiştir belki çünkü hedefi uğruna dövüşen birisinin irade gücü daha güçlüdür. Ben rogerin vücudunu merak ediyorum kim bilir ne yaralar vardır :)

İkisi denk güçteler. İlla birinin daha güçlü olması ve ön plana çıkması gerekiyorsa bu Roger olur Wb değil. Gura gura'ya da çok takılmayın gençler. Bu serideki en büyük güç unsuru hakidir. Roger büyük ihtimalle üç hakide de kendini inanılmaz geliştirmiş bir hayvan olarak çıkacak karşımıza. Meyve gücü vız gelir tırıs gider böyle bir güç karşısında.
Böyle bir şey yok.Serideki üç güç unsuru belli.Haki,Doruki ve meyve.Birisinin diğerinden üstün olma gibi bir durum söylenmedi.Bahsettiğin h.haki ise olabilir.Gerçi Wbnin de haki hayvanı olduğu gayet ortada.Nasıl bir haki farkı Gura gura gibi bir meyvenin önüne geçebilir ki ?

Savaştıklarını biliyorum da hani wb nin bir amacı olmadığından kaybetmiştir belki çünkü hedefi uğruna dövüşen birisinin irade gücü daha güçlüdür. Ben rogerin vücudunu merak ediyorum kim bilir ne yaralar vardır :)
Yenilip yenilmediğini bilmiyoruz zaten. Wb şuursuzca dolaşan birisi değil. Dövüştüyse sonuna kadar dövüşür. İster kutsal bir amacı olsun ister keyfi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık