Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Beyaz ve Siyah

Eskiden bu kadar iyi değildim yazma konusunda. Ben çocukken kitap falan da okumazdım pek. Macera Tüneli hariç. Kitaplarla geç tanıştım, yazmakla ise daha da geç. İlk iki kitap benim için, "çok biliyorsan yaz da görelim." sınamasıydı. Ondan önce epey hikâye yazdım ama edebi anlamda oturmayı becerememiştim, belli de oluyor. İkinci kitap o konuda epey gelişim gösterdiğimi gösteriyor ama hikâye olarak bu kadar karmaşık bir şey olmadığı için beni tatmin etmedi ilki kadar. Yoksa kötü bir hikâyesi yok. Hatta içinde çok fazla hikâye var, kısa bir kitap olmasına rağmen. Bir çırpıda okuyabilirsin onu da. Her şey üçüncü kitapla birlikte nirvanaya ulaşıyor yalnız, onu söyleyeyim. Piyasada bulunan pek çok kitaptan çok daha iyi bir eser olduğuna eminim. Bir başkasının onaylamasına ihtiyacım yok, eksikleri de var tabii ama o kısımları geliştirmek de bana düşer zaten. Yazdıkça gelişiyorum işte. Lisede bir arkadaşım beni Luffy ve Gintoki'ye benzetiyordu. İkisini birleştirsen aslında sırıtmıyor. :D

Estağfurullah yav.
Söyleşiye aslında önceden bakmıştım da şimdi farkettim. Önceden yarım bıraktığın hikaye, saçları rengarenk olan kadının anlattığı hikaye miydi? Ben farkedememiş de olabilirim ama o hikaye çok bir yere bağlanmıyordu çünkü. :ehe:

Şu an okumak için toplu aldığım ve henüz okumadığım iki kitap var, onları okuduktan sonra ikinci kitabını alıp okuyacağım muhtelemelen. Bu arada 3. kitap henüz çıkmadı sanırım değil mi? Forumda falan denk gelmedim çünkü. Gerçi anladığım kadarıyla çıkmamış gibi henüz.

Gintoki'yi bilmiyorum ama olayı anladım. Arkadaşın haklı ama bence de. Gelişme hızın yavaşlamaz ise, günün birinde çok sağlam bir kitap yazarsan, şaşırmam. :D

Söyleşiye aslında önceden bakmıştım da şimdi farkettim. Önceden yarım bıraktığın hikaye, saçları rengarenk olan kadının anlattığı hikaye miydi? Ben farkedememiş de olabilirim ama o hikaye çok bir yere bağlanmıyordu çünkü. :ehe:

Şu an okumak için toplu aldığım ve henüz okumadığım iki kitap var, onları okuduktan sonra ikinci kitabını alıp okuyacağım muhtelemelen. Bu arada 3. kitap henüz çıkmadı sanırım değil mi? Forumda falan denk gelmedim çünkü. Gerçi anladığım kadarıyla çıkmamış gibi henüz.

Gintoki'yi bilmiyorum ama olayı anladım. Arkadaşın haklı ama bence de. Gelişme hızın yavaşlamaz ise, günün birinde çok sağlam bir kitap yazarsan, şaşırmam. :D
Ahaha. O kadının hikâyesi 3. kitapta anlatılacak da yok, yarım kalan hikâye tamamıyla alakasız bir şey. Kitapta yok zaten.

3. kitabı çıkartamadım henüz. Büyük yayınevlerinden dönüş bekliyorum ama onlar saçmasapan kitaplar çıkarmaya devam ediyorlar. :oleyo2: Benim de hevesim kaçmadı değil. :/

3. kitap o sağlam kitap işte. ;)

Ahaha. O kadının hikâyesi 3. kitapta anlatılacak da yok, yarım kalan hikâye tamamıyla alakasız bir şey. Kitapta yok zaten.

3. kitabı çıkartamadım henüz. Büyük yayınevlerinden dönüş bekliyorum ama onlar saçmasapan kitaplar çıkarmaya devam ediyorlar. :oleyo2: Benim de hevesim kaçmadı değil. :/

3. kitap o sağlam kitap işte. ;)
Ne bileyim, sen söyleşide yarım kalan hikayeyi Beyaz ve Siyah'a sakladım deyince... :ehe:

Neyse, 3. kitabı heyecanla bekliyorum o zaman. :D

Kitabı ben de okudum. Onca sene sonra okumuş olmam tuhaf lakin uzun zamandır doğru düzgün bir şey okuyamadığım için her zamanki gibi kurtuluşu kendimde aramaya karar verdim. Daima başkalarına yardım eden biri olmama karşın bu kişilerin bana yardım etmesine izin vermeyen biri olarak, bana yardım eli uzatabilecek yegâne kişi de elbette ben olmalıydım, diye düşündüm. İyi de düşünmüşüm. Gerçekten de zevkle okuyabileceğim bir kitap yazmışım. Kitap boyunca neredeyse yüzümden hiç silinmeyen tebessüm için de eski amaneden'e teşekkür ediyorum. Keşke tekrar senin gibi olabilsem. Keşke tekrar hayallere dalabilsem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık