Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

O değilde Gutts bir şartla ayrılmam zamanında kale lorduna para için yaptığını bana da yapacaksın derse Grifith'in tepkisi ne olurdu?:ehe:
Kabul ederdi, ortada sağ kolunu kaybetme riski var. Ancak olanlardan sonra Griffith sıra bende dese Guts ne yapardı onu düşünmek lazım. Malum babasi tarafından 3 gümüşe zencinin birine satılıyor. Griffithe faggot derken 2 kere düşünün derim. ;)

Edit: Ne pis muhabbet oldu arkadaş ya. :( Berserk böyle bir seri işte yapacak bir şey yok. Her türlü sapkınlı var. :( Berserk evreninde olsam oraraki ateşe tapanlardan olurdum orası ayrı. :)

Kabul ederdi, ortada sağ kolunu kaybetme riski var. Ancak olanlardan sonra Griffith sıra bende dese Guts ne yapardı onu düşünmek lazım. Malum babasi tarafından 3 gümüşe zencinin birine satılıyor. Griffithe faggot derken 2 kere düşünün derim. ;)

Edit: Ne pis muhabbet oldu arkadaş ya. :( Berserk böyle bir seri işte yapacak bir şey yok. Her türlü sapkınlı var. :( Berserk evreninde olsam oraraki ateşe tapanlardan olurdum orası ayrı. :)
Ezikler la onlar. Bari apostillerden biri ol. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık