Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Berserk - Teşekkürler Kentaro Miura

Kabul ederdi, ortada sağ kolunu kaybetme riski var. Ancak olanlardan sonra Griffith sıra bende dese Guts ne yapardı onu düşünmek lazım. Malum babasi tarafından 3 gümüşe zencinin birine satılıyor. Griffithe faggot derken 2 kere düşünün derim. ;)

Edit: Ne pis muhabbet oldu arkadaş ya. :( Berserk böyle bir seri işte yapacak bir şey yok. Her türlü sapkınlı var. :( Berserk evreninde olsam oraraki ateşe tapanlardan olurdum orası ayrı. :)
hiç değilse başkası onu sattı. griffith gibi kendini satmadı

Bu arada Gutts'ın gerçek babasının kim olduğuna dair bir bilgi var mı? O asker Gutts'ı evlatlık aldı sadece sanırım. Annesi ordunun şeyiydi sanırım birnevi. Öyle sıradan askerlerden böylesine bir elemanın çokması... Shounen olsa kesin var bir şey diyeceğim ama genede Gutts'ın doğmasının arkasında mistik bir neden olabilir

Bu arada Gutts'ın gerçek babasının kim olduğuna dair bir bilgi var mı? O asker Gutts'ı evlatlık aldı sadece sanırım. Annesi ordunun şeyiydi sanırım birnevi. Öyle sıradan askerlerden böylesine bir elemanın çokması... Shounen olsa kesin var bir şey diyeceğim ama genede Gutts'ın doğmasının arkasında mistik bir neden olabilir
Valla hatırladığım cesetlerin asili olduğu bir ağacın önünden kanlar içinde alınıyordu.Anası babası bellli değildi sanirsam.

Valla hatırladığım cesetlerin asili olduğu bir ağacın önünden kanlar içinde alınıyordu.Anası babası bellli değildi sanirsam.
Anası belli ilk bölümde gözüküyor hatta askerlerden biri senden mi o çocuk diyor diğer askerde nereden biliyim ben diyordu. Buradan annesinin paralı asker grubunun şeyi gibi bir şey olduğunu çıkardım.

Roronoa Zoro

Belli ki tosun paşalar Griffith yamuğunu indirmede yancı olacak bizimkilere. Team Blackswordsman yavaş yavaş şekilleniyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık