Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Bege ve İttifakı

Robin önemli olsa şimdiye kadar 10 kere alırlardı. Yanlışlıkla Robin ölse herkesin hayali bitecek mi yani? Devrimciler yonkoular tüh Robin öldü diye oturup ağlayacak mı? O dili bilen bir sürü insan vardır büyük ihtimal. Ohara'dan dolayı Robin biliyoruz sadece, onların çözdüğünü başkası çözemez mi? Tek Robin olsa hükümet bir adam yollayıp şimdiye kaç kere öldürmüştü.
Dediklerine mantıksız demiyorum, mantıklı ancak gördüklerimiz üzerinden yorum yaptım. Her ne kadar Pone okuyabilecek kişiler olsa da biz görmedik bu yüzden Robin'e değerli dedim (yanlış anlaşılmasın Robin her halükarda değerli ancak Pone okuyabilmesi değerini artırıyor.)

Nerede geçmişti böyle bir bilgi ben kaçırmışım bu arada puddingin 3. Göz olayı 853. Bölümde geçiyor mama bizim sen elimizde pone okuyabilmek için bir koz var dedikten sonra puding gelince ona bizde senden bahsediyorduk diyor.
Hatırladığıma göre bizimkileri Skypiea da yılan yiyordu, Enelde hissedemiyordu tabi yanlışta hatırlıyor olabilirim.

Bege Sanji'nin yanından hiç ayrılmadı Kek Adası'na getirene kadar. Daha sonra ailesinin yanında görüldü ve Pekoms'u bağlayıp vururken. Bege Sanji'yi götürürken o sırada Karasakal Bartigo ile ilgilenmekteydi. Ne ara oradan ayrılıp Bege'nin yanına gidecek? Ayrıca Bege hiç ayrılmadı Linlin'in adasından.Ben Teach'in olacağına ihtimal vermiyorum. Bege dışarıya çıkmadıysa gökyüzü adasındanki Urouge da eleniyo.

Linlin yenilen komutanları acımadan öldürüyor sanırım. 4 komutanı varken bir kere yenildi diye 3 komutan olmuşlar direkt. Opera'nın da tavrına bakılırsa herkes Linlin'den bir hayli korkuyor. Yenilen komutan öldürüleceğini anlayınca Bege tarafından ittifak için ikna edilmiş olabilir. Bobbin'in "Those Bastards" demesi tanıdıkları tarafından ihanete uğradığını gösteriyor çok yüksek ihtimal. Oda Linlin'i daha bize ilk tanıtmasında kendi çocuklarını bile öldürdüğünü gösterdi. Olası bir aile ihanetine uğrarsa Linlin 4. komutan tarafından Linlin'in inmemesi için sebep kalmaz ortalıkta.

Judge ve 3 salak'ji kargaşa anında bence Linlin tarafını tutacaklar. Onlar da Linlin ile birlikte indirilir. Çünkü onlardan her biri bile yaşamayı haketmiyor. Oda bunu son sayıda iyice üstüne bastıra bastıra gösterdi(Nami olayı).

Bege Sanji ve Luffy'nin yanına gidip onlara da ittifak önerisinde bulunabilir. Luffy çünkü bodozlama giremez düğüne. Ya Bege onu saklayacak ya da ayna dünyasından sızacak. Ancak yakınlarında ayna olmadığı için ve ikisinin de ayna dünyası ile ilgili hiç bir bilgisi olmadığı için Bege ile sızacak gibime geliyor.

Big Mom süper novalarla düşecek biri değil Yonkouları çok hafife alıyorsunuz düşecekse büyük başlardan biri olması lazım.

Bege neden BB ile ittifak yapsın eline ne geçecek ki zaten bir yonkounun altında çalışıyor değişen bir şey olmayacak.

Pudding ne zaman pone okuduğu söylendi ya, ben neyi kaçırdım?
Aynısını ben de kaçırdım.:bilmem:
Nerede geçmişti böyle bir bilgi ben kaçırmışım bu arada puddingin 3. Göz olayı 853. Bölümde geçiyor mama bizim sen elimizde pone okuyabilmek için bir koz var dedikten sonra puding gelince ona bizde senden bahsediyorduk diyor.

Kim istiyorsa bahse girerim!

Teach bu arc karşımıza çıkmaz. En azından ben böyle düşünüyorum çünkü Luffy ve Teach'in aynı safta, omuz omuza savaşma ihtimali neredeyse yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık