Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Bege ve İttifakı

Doğru ayrıca iki yonkounun olduğu ortamda luffy geri planda kalır şu aşamada bundan sebep Oda girmez o toplara :good: o karaltılar novalardır Bage'in ittifakı var muhtemelen nasıl bizimkilerin var hedefleri kaido, Kid-Apo-Hawkins ittifakı Shanks'ı hedefliyorsa Bage-Oruç-Boney (Drake Kaido'nun emrine girdiğinden onu eliyorum eğer bir planı varsa muhtemelen daha önce Law ile anlaştı da girdi Kaido'nun yanına) ittifakı muhtemel gözüküyor bana.
Bir de illaki bildiğimiz birileri olmak zorunda değil ki Weevil ve Germa'yı da bilmiyorduk ama kalburüstü bir güçle karşımıza çıktılar. Yeni dünyada daha bilmediğimiz nice güçlü karakter vardır. Onlardan biriyle de ittifak olmuş olabilir. Hem kitaplardan kurtulanlar netlik kazanmış değil. Mesela Luffy'nin hapsedildiği kitabın içerisinde Gang isimli birinin olması kuuvvetle muhtemel...

Bir de illaki bildiğimiz birileri olmak zorunda değil ki Weevil ve Germa'yı da bilmiyorduk ama kalburüstü bir güçle karşımıza çıktılar. Yeni dünyada daha bilmediğimiz nice güçlü karakter vardır. Onlardan biriyle de ittifak olmuş olabilir. Hem kitaplardan kurtulanlar netlik kazanmış değil. Mesela Luffy'nin hapsedildiği kitabın içerisinde Gang isimli birinin olması kuuvvetle muhtemel...
Olması muhtemel gerçekten ama ben odanın eşit güçler prensibi olduğuna inanıyorum novalar 11 kişi 2 tanesi kaptan değil ittifak olayına girdilerse kalan 9 kişiyi 3er kişiden oluşacak guruplara ayıracak diye bir teorim var ondan öyle düşünüyorum ama söylediğin de çok muhtemel Koskoca yeni dünyada Yonkoular dışında güçlerde vardır mutlaka Doffy gibi.

Kaido ve Shanks için Zoro ve Killer gibi sağ kolları da katacak anlaşılan ittifaklar kurarken mangaka.Onlar da nova sonuçta.

O nedenle bence buradan bile belli oluyor koca ananın azda olsa bu ikisinden geride olduğu.

Şimdilik Teach için ise bir ittifak kurulmayacağını düşünüyorum.

Kaido ve Shanks için Zoro ve Killer gibi sağ kolları da katacak anlaşılan ittifaklar kurarken mangaka.Onlar da nova sonuçta.

O nedenle bence buradan bile belli oluyor koca ananın azda olsa bu ikisinden geride olduğu.

Şimdilik Teach için ise bir ittifak kurulmayacağını düşünüyorum.
Teach bence KK olamadan önceki son rakip olacak dediğin gibi ittifaklar ona yönelmez hemen onun luffy ile şahsi meselesi var :good:

Son düzenleme:
Bege,Gotti ve şu Vito olabilir.
Tekinin Bege olduğu kesin.Teach olamaz bence.En son devrimciler ile münasebeti oldu.Başka atraksiyona sokmaz gibi Oda. Merakla beklenen davetlilerden biri olabilir.Ama mantığım ne Oruç,ne Bonney nede Drake diyor.Silah sesleri diyince Bege ve tayfasından başka kimse aklıma gelmiyor.

Bege,Gotti ve şu Vito olabilir.
Tekinin Bege olduğu kesin.Teach olamaz bence.En son devrimciler ile münasebeti oldu.Başka atraksiyona sokmaz gibi Oda. Merakla beklenen davetlilerden biri olabilir.Ama mantığım ne Oruç,ne Bonney nede Drake diyor.Silah sesleri diyince Bege ve tayfasından başka kimse aklıma gelmiyor.
Eğer sağdaki Drake ise ortadaki yeni dünyaya girerken savaştığı eleman olabilir ve Kaido tarafından Luffynin kellesini ya da kendisini alması içinde yollanmış olabilir.

En sağdaki elemanı analiz ettirdim bu işlerden anlayan birisine X-Drake dedi bakalım kim bunlar göreceğiz.

Şimdi novaların çoğu kendi aralarında ittifak kurmuş.Bege,Oruç,Bonney,Drake boşta kaldığı için bazıları bunları normal olarak iletişime,ittifaka girmiş şekilde düşünebilir.Ama bence Bege'nin Oruç hariç bunlarla bir alakası yok.
Bonney-Şuanda gizlenmek amaçlı olduğu ortada büyük ihtimal hükümetten kaçıyor.
Oruç-Bir arkadaş güzel değinmişti.Yaralı Oruçu tek başına onlardan kaçamaz.Bege kaçmasına yardım etmiş olabilir.Bu yüzden Bege iletişime geçip adaya gelmiş olabilir.
Drake-Bu karakter Kaido'nun aslarından ve büyük ihtimal Kaido'nun indirilmesinde katkısı olur.Hikayeye Wano veya sonrasında dahil olur diye düşünüyorum.
Ama bu arcın şuanda eksiği güçlü destekçi.Umarım şu 2 gölge Bege'nin elemanları değildirde farklı karakterler çıkarı.
Birde şu var.Bege'nin ne kadar plan yaparsa yapsın tek başına çapı yetmez Mom'u indirmeye.Belliki birileri daha var.Germa beklenilenden güçlü çıkar mı? Bakalım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık