Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Bariyer Meyvesi'nin Gücü

Meyve Nasıl

• Çok Güçlü

Kullanılan: 13 16.9%
  • Güçlü

Kullanılan: 39 50.6%
  • Normal

Kullanılan: 24 31.2%
  • Güçsüz

Kullanılan: 1 1.3%
  • Çok Güçsüz

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    77
Sencesini yaz banane, yazamazsın diyen mi var :S Sana katıldım, ama son cümlede. Sen sencesini yazmışsın ben bencesini, etkiye tepki bu.
Sürekli bir alttan alttan laf sokma,trolleme çaban var.Beğenmiyorsan mesajlarımı engelle geç kardeşim zorla okutmuyoruz.Sen mesajımı anladığına emin misin ? Bana göre Zoro ve Sanji o bariyeri kırabilir ki onlar kırabiliyorsa onlardan daha güçlü adamlar her türlü kırar demeye çalıştım.Yok Zoro,Sanji üstü her adam kırar konuşmaya gerek yok beyler tarzı bir şey demedik.

Düşünsene sivri şekillere de girebildiğini. Bir de üstüne haki ekledi mi al sana yeni kokto yoru. :oleyo2:
Sivri olabiliyordur rahatlıkla da keskin olabilecek kadar mikroskobik seviyede de şekillenebiliyorsa dediğin olur. O zaman cidden rakipsiz olur. Kesici, delici, darbeci, ezici, kalkan, zırh, kafes, ip vs vs her yolu var. :D

İyi'ye oy verdim. Belki güçlü birinin elinde çok iyi olabilir. One piece'te yumruk çarpıştırma çok oluyor ve bu meyvenin çarpışmada kaybetmesi imkansız.

Sivri olabiliyordur rahatlıkla da keskin olabilecek kadar mikroskobik seviyede de şekillenebiliyorsa dediğin olur. O zaman cidden rakipsiz olur. Kesici, delici, darbeci, ezici, kalkan, zırh, kafes, ip vs vs her yolu var. :D
Kullanıcısıyla alakalı işte. Ver şunu Luffy'ye yarın gitsin Kaido'yu bacağından assın xD

Sürekli bir alttan alttan laf sokma,trolleme çaban var.Beğenmiyorsan mesajlarımı engelle geç kardeşim zorla okutmuyoruz.
Çabam yok ya, içimden geldiği gibi yazıyorum. Beğenmiyorum diye engellemek, okumamazlık etmek bana göre değil. Herkesin yazdığına değer verdiğim için okuyorum neyse işi yine kişisele bağlamazsak sevinirim :T

Sen mesajımı anladığına emin misin ? Bana göre Zoro ve Sanji o bariyeri kırabilir ki onlar kırabiliyorsa onlardan daha güçlü adamlar her türlü kırar demeye çalıştım.Yok Zoro,Sanji üstü her adam kırar konuşmaya gerek yok beyler tarzı bir şey demedik.
Bi öncekini anlamıştım burda dediğine demedim demişsin anlamadım.

Çabam yok ya, içimden geldiği gibi yazıyorum. Beğenmiyorum diye engellemek, okumamazlık etmek bana göre değil. Herkesin yazdığına değer verdiğim için okuyorum neyse işi yine kişisele bağlamazsak sevinirim :T

Bi öncekini anlamıştım burda dediğine demedim demişsin anlamadım.
Boşver.İstediğin gibi anla o zaman hacı.İşi kişiselleştiren ben değilim.Geçen bölüm yorumunda da inceden laf sokmaya çalıştın aynısını şimdi yapıyorsun.Böyle değer veriyorsan vermesende olur sıkıntı yok.

Boşver.İstediğin gibi anla o zaman hacı.İşi kişiselleştiren ben değilim.Geçen bölüm yorumunda da inceden laf sokmaya çalıştın aynısını şimdi yapıyorsun.Böyle değer veriyorsan vermesende olur sıkıntı yok.
Onunla bunun ne alakası var kardeşim ayıpsın, bi garezim yok sana. Yaptığın yorumu eleştirdik, sen beğenmiyorsan benim mesajlarımı engelle. Bana katlanmak zorunda değilsin. Sen bi varsayım yaptıysan bunun olurunu tartışmak yasak mıdır nedir yani.

Busoshoku demek istedin herhalde. Ayrıca o yumruğun yıkıcı gücünü gördün de bence basit bi hakili yumruktan daha güçlü bir yumruktu sonuçta süper haki de herkeste yok bir zoro veya sanjinin gücü bu bariyeri kıracak güçte değiller.
O da etkili ama ben Kenbunshoku Haki için dedim. Gözlemi iyi olacak ki zamanında meyveyi aktif etsin.

Hakiyle aştı derken, hangi bölüm ben kaçırdım.

Orta panel. :) İlkinde meyve kullanıcısı bile olduğunu bilmiyor Bellamy ve darbesi geri püskürtülünce hasar alıyor. Sonrasında ümüğüne yapışıyor ama Yonko indiren yumruğa maruz kalıyorlar. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık