Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Bariyer Meyvesi'nin Gücü

Meyve Nasıl

• Çok Güçlü

Kullanılan: 13 16.9%
  • Güçlü

Kullanılan: 39 50.6%
  • Normal

Kullanılan: 24 31.2%
  • Güçsüz

Kullanılan: 1 1.3%
  • Çok Güçsüz

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    77
Bende abartıldığını düşünüyorum bu meyvenin.İllaki güçlü de Zoro falan bariyer mariyer dinlemez bence.Zor da olsa kırar.Hatta Sanji bile o bariyeri kırabilir.Bunların üstü seviyedeki adamlar içinde konuşmaya gerek yok zaten.

Adı bariyer olan meyvenin sağlam olmasını beklerim doğal olarak. Kral yumruğu efsane bir yumruktu. Ona dayanan bariyer ne güzel bariyerdir. KKG bile kıramaz denilse şaşırmam.

Fiziksel hiçbir saldırıdan etkilenmeyen bir yetenek, elbette ki çok güçlü ama haki lazım, Barto b haki fakiri gibi duruyor. Bellamy hakiyle bariyeri aşinca yusuflamıştı baya. Güçlü ellerde dehşet bir meyve olurdu ama Bartoda anca bu kadar cıkıyor işte. :)
Hakiyle aştı derken, hangi bölüm ben kaçırdım.

Bende abartıldığını düşünüyorum bu meyvenin.İllaki güçlü de Zoro falan bariyer mariyer dinlemez bence.Zor da olsa kırar.Hatta Sanji bile o bariyeri kırabilir.Bunların üstü seviyedeki adamlar içinde konuşmaya gerek yok zaten.
Aynen dediğin gibi üst seviye kişilere karşı görmedikçe konuşmaya gerek yok, çünkü ona kıçından sallama denir.

Hasır şapka filosunun 2. adamında olması + bir yönü. Barto karşımıza birden power up lu çıkarsa şaşırmam yani.

Çok güçlü ve çok kullanışlı meyve. Hem kırılmaz bir bariyer hem de her şekle giriyor. Garp gibi birinin elinde olsa direkt tanrı seviyesi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık