Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] B Listesi'nden Kim Galip Çıkar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ellizabelo çok zorlama bir karekter zaten 1 saat ısınıp yumruk atmasıda diğer mangalara gönderme olabilir :)
Son sıralar gönderme yapmalara başladı sanki Oda...

Gannicus'tan sonra Gladiatorlerden yana bi sempati oluştu ''Ricky'' ismi bişeye benzemesede B listesinden çıkacak kişi olmasını bekliyorum :good:

Luffy-Zoro-Sanji her biri iki yıl önce ortalama bir koramirali devirebilicek güçteydi.Sonuç olarak Luffy Lucci'yi devirdi ve Lucci ortalama bir koramiralden daha üstündür.Yani Barto reis güçlüdür ama aşırı abartılıcak bir yanı olduğunu sanmıyorum.
O Ellzabelo denen herif ise tamamen Oda'nın abartı karakterlerinden biri.Daha öncede bu tarz karakterlerle karşılaştık.Dahada karşılaşmaya devam ediceğiz.Düşünün bir bu adam tek bir yumrukla bir Yonkou devire bilecek güçte bu adam meyveyle ne yapıcak.Akainu bile bir Yonkoyu indiricek güçte değil ama bu adam tek atıyor.Bu tur sonunda Ellizabelo,Belamy,Barto reis ve gladyatör kalır.Ellizabelo elenir.Kalan üçlü ise tam bir süpriz.

Barto koramiral devirecek kadar güçlü. Çok önemli bi aday ve büyük bi güç. İki yıl önceki luffy kormairal alamazdı. Ricky maskenin altında kimin olduğuna bağlı. Gerçekten bütün mevzusu gladyatörlükse şansı yok demektir. Ama adam roger'ın garp'ın zamanından kalma efsanevi bi adam falansa yada mihawk'tan önceki en iyi kılıç ustası gibi bişeyse şansı var demektir. Elizabello sonuna kadar dayanmayı başarırsa bu turdan o çıkar. Burgess vs elizabello görmek isterim. Burgess gibi bi camışın karşısında anca benzer bi camış durabilir. Benim esas adayımsa bellamy. Luffy'nin kudretli dayağını yiyen herkes doğru yolu buluyo. Bellamy de eskisine göre düzelmiş bi görüntü var. Luffy sana kin gütmüyorum dedi. Crocodile gibi, coby gibi, lucci gibi tamamen karakteri değişmediyse bu tek darbede nakavt olduğu içindir :D Dof law'ın koltuğunu bellamy'e veriyosa bunlar birbirine yakın güçte olmalılar. Law'ın da ne kadar geliştiğini ve ne kadar güçlü olduğunu gördük. Bellamy de ona yakın bişeyse bellamy burdan çıkan adam olur. Ayrıca bellamy'nin son şansı olduğu düşünülürse ve hikayeye tekrar girmesi göz önünde bulundurulursa bellamy'nin üst tura çıkması en olası senaryo. Daha muhtemel bi hadiseyse bu güçlü kuvvetli diye bu kadar gözümüze sokulan adamların bu kadar çabuk harcanmayıp bi şekilde yarıştan çekilmeleri. Yonkou devirebilecek bi yumruğa sahip adam şimdi bellamy tarafından dövülürse 3 gün sonra bizim tayfanın karşısına çıktığında sağlam dayak yer. Çıkması da saçma olur ayrıca.
Evet evet alamazdı hatta şimdi bile alamaz. Luffy kimki grand lineda alt tarafı 4 schibukai indirmiş biri

Law'ın koltuğunu Bellamy'e vermek?
Luffy 4 shichi indirmek ?

Bunlar ne zaman oldu ki birşeyler mi kaçırdık yanlışlıkla.

Enel ve Luccide schibukai ayarında adamlar genelleme yaptım sadece
Bellamyde normalde lawın oturması gereken kalp tahtına oturmak istiyordur. Tabi bunu şu an tek isteyen bellamy dofa kendini göstermek için giriyor turnuvaya

Luffy-Zoro-Sanji her biri iki yıl önce ortalama bir koramirali devirebilicek güçteydi.Sonuç olarak Luffy Lucci'yi devirdi ve Lucci ortalama bir koramiralden daha üstündür.Yani Barto reis güçlüdür ama aşırı abartılıcak bir yanı olduğunu sanmıyorum.
O Ellzabelo denen herif ise tamamen Oda'nın abartı karakterlerinden biri.Daha öncede bu tarz karakterlerle karşılaştık.Dahada karşılaşmaya devam ediceğiz.Düşünün bir bu adam tek bir yumrukla bir Yonkou devire bilecek güçte bu adam meyveyle ne yapıcak.Akainu bile bir Yonkoyu indiricek güçte değil ama bu adam tek atıyor.Bu tur sonunda Ellizabelo,Belamy,Barto reis ve gladyatör kalır.Ellizabelo elenir.Kalan üçlü ise tam bir süpriz.
Ortalama koramiral? O ne demek oluyo? Kimdir ortalama koramiral? Tsuru mu? Momonga mı? Doberman mı? Ortalama koramiral diye bi kavramı ilk kez duyuyorum. Savaşta luffy karşılaştığı bütün koramirallerden darbe almak yerine keşke bi ortalama koramiral alsaydı. Bütün koramirallerin haki sahibi olduğu ve rokuşiki bildiği düşünülünce lucci de kesinlikle koramirallerden güçlüdür. Haki öğrense amiral seviyesinden üstün olacak o derece.

Evet evet alamazdı hatta şimdi bile alamaz. Luffy kimki grand lineda alt tarafı 4 schibukai indirmiş biri
Savaşta karşılaştıklarında momonga luffy'nin ağzına ölük ölük yaptı. Dalmaçyalı bi şigan yapıp bıraktı gerçi ama ona da dokunamadı luffy.

Don quixote ailesinin liderlerinden olmak denilince her normal insan gibi boşta kalan koltuğun bellamy'e verileceği sonucunu çıkardım. Ha dersen ki ailenin lider kadrosu 250 kişiden oluşuyo o 4 koltuk bambaşka bişey diyecek bişeyim yok.

Bellamy entered the Corrida Colosseum to compete for a leadership position in the Donquixote Family and was assigned to Block B. He is first seen somewhere in the Colosseum crushing someone's skull.

Liderlerinden biri olmaya çalışıyor, şimdilik ailenin destekçilerinden biri, yani o koltuk olayının bahsi felan geçti mi diye sormuştum belki mangada geçmiştir felan kaçırmışımdır ingilizce okumaya çalışıyorum ya ondan.

Bellamy entered the Corrida Colosseum to compete for a leadership position in the Donquixote Family and was assigned to Block B. He is first seen somewhere in the Colosseum crushing someone's skull.

Liderlerinden biri olmaya çalışıyor, şimdilik ailenin destekçilerinden biri, yani o koltuk olayının bahsi felan geçti mi diye sormuştum belki mangada geçmiştir felan kaçırmışımdır ingilizce okumaya çalışıyorum ya ondan.

Kazanırsa yönetici olacak deniliyo. Dof o koltuğu law'a ayırmıştı. Şimdi kazanırsan sana vericem demiş heralde. Law'la yakın güçte olmasalar vermezdi heralde.

@cagdas

Kupa koltuğunun boş durmasının nedeni henüz açıklanmadı. O mevkide birisi oturuyor mu oturmuyor mu henüz belli değil. Belki Doflamingo'ya destek çıkan yaşlı birisi vardır. Law ile Donkişot ailesinin olayı da net belli değil. Law eskiden Dof'un adamıymış, Vergo'dan eğitim almış, Dof onu ailesinden kabul etmiş, kardeşi gibi görüyormuş. Bundan başka bir bilgiye sahip değiliz. O yüzden Bellamy'nin Law'a yakın çıkması bence çok uçuk kalır hacı. :D
Bufalo o koltuğun Law'a ayrıldığını söyledi. Yani şu an boş.

It appears there is a system of ranking reserved for the more important or powerful members, to which they are allowed to sit on seats represented by the four suits of cards: Heart, Club, Diamond and Spade. The Heart was reserved for Law, though his defection made it vacant, while the Club and Diamond belongs to Trébol and Diamante, respectively; the Spade is yet to be revealed.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık