Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] B Listesi'nden Kim Galip Çıkar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim de gönlümden Ricky geçiyor. Adamda ben bu arenaya aitim burda benim borum öter der gibi bir hava var.

oyum ricky ye.elizabellonun yumruğunu ricky nin yiyeceğini düşünüyorum,mangakanın rickynin gerçekte kim olduğunu göstermek için bu yumruğu kullandıracağını düşünüyorum.

Ricky beklediğimden çok oy almış şaşırdım doğrusu.Bartolomeonun çok imba bir meyvesi çıkmazsa Rickyninde bellamyden aşağı kalır tarafı yok gibi duruyor.

Sorun Bartolomeo.Bu özgüven nerden geliyor,daha doğrusu hangi meyveden yada teknikten ;)

2 isim beni kıllandırıyor, diğer iki isim haricinde :)
Şu benim yeni favorim adı ofsayt olan adam:DElizabello
Diğeri de Gladyatör Ricky, enteresan bir hava var bu elemanda...

Bartolomeo ve Bellamy'nin ise ayakta kalan son iki kişi olacaklarını düşünüyorum...
Elizabello vurursa gol olur :D

Rickyde Guts havası olduğunu farkettim şimdi sen diyince,sağlam olduğu her halinden belli.Yaşlı adamın lafları bir Burgess vakasıyla daha karşılaşma ihtimalimizi arttırıyor.

Aklıma ne geldi.Acaba Oda şekil yapmak için Bellamy ile Elizabelloyu kapıştırabilir mi? Mesela Bellamy o çok güçlü tek yumruğu yer ama ayağa kalkar.2 yıl önce yediğim o yumruk bundan çok daha sıkıydı deyip elizabelloyu harcarsa çok epik olur.Tam bir Shounen klasiği olur üstüne üstlük.Evet beğendim :D

Aklıma ne geldi.Acaba Oda şekil yapmak için Bellamy ile Elizabelloyu kapıştırabilir mi? Mesela Bellamy o çok güçlü tek yumruğu yer ama ayağa kalkar.2 yıl önce yediğim o yumruk bundan çok daha sıkıydı deyip elizabelloyu harcarsa çok epik olur.Tam bir Shounen klasiği olur üstüne üstlük.Evet beğendim :D
Olabilir zaten yumruğu bellamye atmayı planlıyorlar sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık