Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

• Konbuyu başlatan gzgn
  • Başlangıç tarihi

Aang'in seviyesi (Avatar moduyla beraber)

• Orta sınıf bir karakter

Kullanılan: 13 9.2%
  • Koramiral

Kullanılan: 9 6.4%
  • Shichibukai

Kullanılan: 22 15.6%
  • Amiral

Kullanılan: 7 5.0%
  • Yonko sağ kol

Kullanılan: 18 12.8%
  • Yonko

Kullanılan: 72 51.1%

• Kullanılan toplam oy
    141
Aang avatar tamam da avatar seviyesini tam anlamıyla kullanabiliyor mu? Yani meyvesini yalamış yutmuş bir adamın karşısına çıktığında (misal atıyorum olur da karşımıza su logiası çıksa -ki çıkacak diyorum, her bok püsür çıktı bir o kaldı) kendini yeterince bilmiyorsa (Aang fiziksel olarak 10 yaşında unutmayalım) hiçbir şansı olamaz. İstediği kadar hava büksün, kan büksün, ateş büksün, toprak büksün. CC bile etrafındaki havayı yok ettiğinde yener onu.

gzgn

Dof moriayı yener demiyorum fark ettiysen. İki eli arkadan bağlıyken yener demek aradaki farkı anlamak zor olmasa gerek.

Kaldıki amiral altı seviyede olmaları da kesin değil. Amiral kolu almış weevil ve seviyesi her daim tartışma konusu olmuş mihawk var.

Amiraller 10 gün savaşıp birbirini yeniyor. Bu ne kadar denk güçlerin çarpışması olduğunu gösterir. Mihawkın weevil ın ya da dofun moriahı yenmesi 5 dakikadan uzun sürmez.[/QUO

Bu senin düşüncen saygı duyarım. Sen Dofu Mihwak ı çok yükseklerde görebilirsin ama benim fikrim de bu :)
Konu 5 dakika veya 5 gün konusu değil. Elbette shicbukailerde kendi aralarrında teke tek savaşsalar yenen ve yenilenler olacak mutlaka. Ama benim değindiğim nokta shicbukailerin belli bir seviyesi var fakat bir amiral seviyesi de değil yani

gzgn

Aang avatar tamam da avatar seviyesini tam anlamıyla kullanabiliyor mu? Yani meyvesini yalamış yutmuş bir adamın karşısına çıktığında (misal atıyorum olur da karşımıza su logiası çıksa -ki çıkacak diyorum, her bok püsür çıktı bir o kaldı) kendini yeterince bilmiyorsa (Aang fiziksel olarak 10 yaşında unutmayalım) hiçbir şansı olamaz. İstediği kadar hava büksün, kan büksün, ateş büksün, toprak büksün. CC bile etrafındaki havayı yok ettiğinde yener onu.
Sonuçta bu Aang de bir gün haki kullanmayı öğrenir herhalde :) Su logiası çıksa su kullanmada berabere olurlar en az. Aang de kullanıyor suyu. Ayrıca Aang i izlediysen Adam Avatar modunda etrafında havadan bir çember oluşturuyor. CC istediği kadar havayı yok etsin

Avatar ın bizzat kendisi yıldırım tarafından öldürülüyor. Ozai, aang yıldırımı geri savuracağı sırada duraksıyor. Ama burada yıldırımdan ölen yok. Nasıl tanrıysa artık. Öte yandan aang birini pekala su ile bildiğin su ile bağlayabiliyor. Meyve kullanan biri için direkt ölüm demek bu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık