Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

• Konbuyu başlatan gzgn
  • Başlangıç tarihi

Aang'in seviyesi (Avatar moduyla beraber)

• Orta sınıf bir karakter

Kullanılan: 13 9.2%
  • Koramiral

Kullanılan: 9 6.4%
  • Shichibukai

Kullanılan: 22 15.6%
  • Amiral

Kullanılan: 7 5.0%
  • Yonko sağ kol

Kullanılan: 18 12.8%
  • Yonko

Kullanılan: 72 51.1%

• Kullanılan toplam oy
    141
Seride gördüğüme dayanarak söylüyorum. Koskoca 20 yıllık seri. Böyle bir seviye olmasa oraya koymazlardı herhalde. Ve bir de biri çıktığında oraya yenisini koymak için aday aramazlardı. Önüne geleni de oraya koymuyorlar yani. Oranın da belli bir seviyesi var

Kusura bakma bu ironi olaylarından pek anlamıyorum :D Keşke bir emoji ile falan destekleseydin :)
Bilerek koymadım belli olmasın diye :gamyon:

gzgn

Mihawk ve Weevil'i görmedin. Kabul etsen de etmesen de biri amiral kolu almış diğeri dünyanın en iyi kılıç ustası. Bunları Oda, istediği şekilde karşımıza koyabilir.
Bak işte yine aynı mevzu. Oda bunları istediği yere koymuş zaten. Adamları shicbukai yapmış. Belli bir seviye vermiş. İlerde ne olur bilemeyiz. İlerdeki seviyesini hayal edip şimdi bize verileni es geçersek işin içinden çıkamayız. Şu anki durumda bize gösterilen Mihawk ın da Weevil in de shicbukai seviyesinde olduğu. Ki bu onlar için yeterli bir seviye

Bak işte yine aynı mevzu. Oda bunları istediği yere koymuş zaten. Adamları shicbukai yapmış. Belli bir seviye vermiş. İlerde ne olur bilemeyiz. İlerdeki seviyesini hayal edip şimdi bize verileni es geçersek işin içinden çıkamayız. Şu anki durumda bize gösterilen Mihawk ın da Weevil in de shicbukai seviyesinde olduğu. Ki bu onlar için yeterli bir seviye
Kendi kafanda bir seviye oluşturmuşsun. Buggy ile diğer Shichibukai'ler arasında bir ton fark var ama. Oda bir yere koyduysa nereye koyduğunu biz niye göremiyoruz? Görmediğin adamlar ve kendi kafanda oluşturduğun bir seviye üzerinden yorum yapıyorsun. Sonra da ben adam savunmuş oluyorum.

gzgn

Dur, senin yerine kendime yafta atayım. Mihawk fanıyım. Yoksa Weevil mı? Az sonra!
Bunun fanlıkla alakası yok. Ben yeri geldiğinde Mihawk ı da savunurum ama Mihawk fanı değilim. Mesele bir tartışmada birisini savunurken bazen işin ucunun kaçması. Yani oraya cümlemden alıntı yapıp yazsan bir şey demem zaten. Varsa bir fikrim söylerim sadece ama kelime kelime olunca malesef geçerliliğini yititriyor senin tezlerin :D

gzgn

Kendi kafanda bir seviye oluşturmuşsun. Buggy ile diğer Shichibukai'ler arasında bir ton fark var ama. Oda bir yere koyduysa nereye koyduğunu biz niye göremiyoruz? Görmediğin adamlar ve kendi kafanda oluşturduğun bir seviye üzerinden yorum yapıyorsun. Sonra da ben adam savunmuş oluyorum.
Buggy konusunu ne zaman açarlar diye merak ediyodum. Buggy serinin buglarından bir tanesi zaten. Birisi Buggy ile tartışmaya tez sunsa güler geçerim sadece. O kadar yıl izledik hala onu ciddiye alıp bak buggy de şöyle dersen gerisi boş yani.

Kendi kafamda bir seviye oluşturmadım ki
Op ta olan bir seviye shicbukai. Bunu farketmediysen demekki dikkatli bakmamışsındır

Bunun fanlıkla alakası yok. Ben yeri geldiğinde Mihawk ı da savunurum ama Mihawk fanı değilim. Mesele bir tartışmada birisini savunurken bazen işin ucunun kaçması. Yani oraya cümlemden alıntı yapıp yazsan bir şey demem zaten. Varsa bir fikrim söylerim sadece ama kelime kelime olunca malesef geçerliliğini yititriyor senin tezlerin :D
Asıl detaylı bir şekilde sana anlatmak istememe rağmen senin bunu anlamayıp yine kendi kafanda kurduğun sebeplere inkar etmen, senin söylediğin her şeyin anlamının kaybolup gitmesine sebep oluyor. Bunu göremiyorsan, keyfin bilir. Ben sana bir şey açıklamak istemiştim sadece. :sapkali:
Buggy konusunu ne zaman açarlar diye merak ediyodum. Buggy serinin buglarından bir tanesi zaten. Birisi Buggy ile tartışmaya tez sunsa güler geçerim sadece. O kadar yıl izledik hala onu ciddiye alıp bak buggy de şöyle dersen gerisi boş yani.

Kendi kafamda bir seviye oluşturmadım ki
Op ta olan bir seviye shicbukai. Bunu farketmediysen demekki dikkatli bakmamışsındır
Dikkatli bakmamışım sanırım, pek ilgilenmiyorum da galiba haklısın.

Görüşmek üzere. :sapkali:

gzgn

Asıl detaylı bir şekilde sana anlatmak istememe rağmen senin bunu anlamayıp yine kendi kafanda kurduğun sebeplere inkar etmen, senin söylediğin her şeyin anlamının kaybolup gitmesine sebep oluyor. Bunu göremiyorsan, keyfin bilir. Ben sana bir şey açıklamak istemiştim sadece. :sapkali:

Dikkatli bakmamışım sanırım, pek ilgilenmiyorum da galiba haklısın.

Görüşmek üzere. :sapkali:

Aynen söylediklerim hoşuna gitmediyse yorum yazmazsın olur biter. Her düşüncenin altına kendi düşünceni söyleyip karşı tarafın bunu kabul etmesini beklemenin bir anlamı yok nasılsa :respect::sapkali:

Sana göre olmayabilir ama seriye göre var. Shicbukailer ne kadar güçlü olurlarsa olsun amiral altı seviyedeler.

Ayrıca bir shicbukainin bir diğerini yenmesi gayet normal. Nasıl bir amiralin diğerini yenme durumu varsa.
Dof moriayı yener demiyorum fark ettiysen. İki eli arkadan bağlıyken yener demek aradaki farkı anlamak zor olmasa gerek.

Kaldıki amiral altı seviyede olmaları da kesin değil. Amiral kolu almış weevil ve seviyesi her daim tartışma konusu olmuş mihawk var.

Amiraller 10 gün savaşıp birbirini yeniyor. Bu ne kadar denk güçlerin çarpışması olduğunu gösterir. Mihawkın weevil ın ya da dofun moriahı yenmesi 5 dakikadan uzun sürmez.

Gezegenin anasını ağlatırdı.

Kan büktüğü an iptal.

Suda savaştığı an iptal.

Ateş ve türevleri, su ve türevleri , toprak ve türevleri, hava ve türevleri ile savaştığında iptal. Karşı rakibin gücünü kullanmamasını, ona yöneltilen saldırıyı durdurmasına kadar çok açık bir üstünlüğe bürünürdü Aang.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık