Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

• Konbuyu başlatan gzgn
  • Başlangıç tarihi

Aang'in seviyesi (Avatar moduyla beraber)

• Orta sınıf bir karakter

Kullanılan: 13 9.2%
  • Koramiral

Kullanılan: 9 6.4%
  • Shichibukai

Kullanılan: 22 15.6%
  • Amiral

Kullanılan: 7 5.0%
  • Yonko sağ kol

Kullanılan: 18 12.8%
  • Yonko

Kullanılan: 72 51.1%

• Kullanılan toplam oy
    141

gzgn

Bir kere schibukai seviyesi diye bir şey yok. Mesela dof Moriah'ı iki eli arkadan bağlıyken yener.

Diğer bir konu su OP evreninde her türlü meyvenin antisi aang suya hapsederek her meyveliyi yenebilir.
Savaşan normal aang ise yonkou sağ kolu- amiral tarzı bir gücü olabilir.

Savaşan şu hali ise yonkou üstü gücü vardır;

Sana göre olmayabilir ama seriye göre var. Shicbukailer ne kadar güçlü olurlarsa olsun amiral altı seviyedeler.

Ayrıca bir shicbukainin bir diğerini yenmesi gayet normal. Nasıl bir amiralin diğerini yenme durumu varsa.

gzgn

Mihawk'ın da Amiral altı olduğunu mu düşünüyorsun?
Tabiki de. Şimdi konu yine patlayacak ama öyle. Farklı bir seviyede olsa gösterilirdi zaten. Dünyanın en iyi kılıç ustası diye adamı göklere çıkarmanın bir anlamı yok. Hoş adamın daha bir savaşını görmedik gerçek manada ama yinede seviyesi bir amiral seviyesini rahatlıkla kaldıracak kadar değil. Amiral i yenemez demiyorum. Yense bile bu Lufff nin Lucci yendiği savaşın son anları gibi olur artık

Tabiki de. Şimdi konu yine patlayacak ama öyle. Farklı bir seviyede olsa gösterilirdi zaten. Dünyanın en iyi kılıç ustası diye adamı göklere çıkarmanın bir anlamı yok. Hoş adamın daha bir savaşını görmedik gerçek manada ama yinede seviyesi bir amiral seviyesini rahatlıkla kaldıracak kadar değil. Amiral i yenemez demiyorum. Yense bile bu Lufff nin Lucci yendiği savaşın son anları gibi olur artık
Ben de öyle düşünüyorum. İroni yapayım dedim :D

gzgn

Neye dayanarak söyledin bunu?
Seride gördüğüme dayanarak söylüyorum. Koskoca 20 yıllık seri. Böyle bir seviye olmasa oraya koymazlardı herhalde. Ve bir de biri çıktığında oraya yenisini koymak için aday aramazlardı. Önüne geleni de oraya koymuyorlar yani. Oranın da belli bir seviyesi var
Ben de öyle düşünüyorum. İroni yapayım dedim :D
Kusura bakma bu ironi olaylarından pek anlamıyorum :D Keşke bir emoji ile falan destekleseydin :)

Seride gördüğüme dayanarak söylüyorum. Koskoca 20 yıllık seri. Böyle bir seviye olmasa oraya koymazlardı herhalde. Ve bir de biri çıktığında oraya yenisini koymak için aday aramazlardı. Önüne geleni de oraya koymuyorlar yani. Oranın da belli bir seviyesi var
Mihawk ve Weevil'i görmedin. Kabul etsen de etmesen de biri amiral kolu almış diğeri dünyanın en iyi kılıç ustası. Bunları Oda, istediği şekilde karşımıza koyabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık