Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Az önce bir teori okudum buraya da yazam. Bence mantıklı.

Lin lin'in, Kaido'ya yaptığı "ömürlük iyilik" Wb'ı durdurması olabilir demiş biri.

Wb Oden'in durumunu sormak için harekete geçtiğinde karşısında hem Kaido hem de Mom'ı bulmuş olabilir.

Bana kalırsa Roger'ın, Wb'a "Wano'yu sal knk. Oden öyle istedi." demesi daha mantıklı geliyor. Ama belli de olmaz şimdi.

Az önce bir teori okudum buraya da yazam. Bence mantıklı.

Lin lin'in, Kaido'ya yaptığı "ömürlük iyilik" Wb'ı durdurması olabilir demiş biri.

Wb Oden'in durumunu sormak için harekete geçtiğinde karşısında hem Kaido hem de Mom'ı bulmuş olabilir.

Bana kalırsa Roger'ın, Wb'a "Wano'yu sal knk. Oden öyle istedi." demesi daha mantıklı geliyor. Ama belli de olmaz şimdi.
Wb duracak adam değil bunlar karşısında.

Karasakal Gecko Moriayı tayfasına alarak kendisini tamamen güçlü duruma getirtecetir.
Gecko moria adaya gelirken adada erkeklerin olmaması kızların olması gösteren oda bize burada erkelerin cesetlerinin olduğunu belirtiyorr.
Karasakal korsanları ceset seven birini duyunca nasıl sevindiklerini görmüştük. Bu cesetlere gölge vererek zombiye dönüştürecektir. Ve bu zombiler dikişli dahi değil gerçek insandan farksız zombilerdir. Ve dikkatli baktığımızda karasakal gölgede oturuyordu burada oda kızlarn gölgesi aındığında onları nere koyacağından bahsediyordu.
Ve en önemlisi absalom Moria absalomu tekrar yaşıyor olarak görmek için tayfasına katılarak hemen 3-4 gölge koyarak absalomu canlandıracaktır 3-4 koyma sebebi ise absalomun hemen ölmemesinden dolayı. kısaca karasakal korsanları bigmomun yeteneğine benzer birini tayfasına alarak xebec gibi gümbür gümbür gelecektir.

Big mom nasıl ruh verip canlandırıyorsa gecko moria gölge veriyor ve ikisi de efendilerine hizmet ediyor.

Biliyorum bunu Zoro fanı arkadaşlar hep dile getiriyor. Ancak ben de kendim için bu kervana katılmaya karar verdim, tüm kalbimle. Peki ne kervanı ve ne söylenen cümlesine katılacağım: "Zoro Kaido'yu kesecek."

Zoro Kaido'yu kesecek. Bu kadar forshadowing boşuna değil. Artık tamamen inanıyorum harbiden. İman ettim Zoro'ya .d

Enma, Kaido'ya yara veren tek silah şu an Zoro'da.

Ryuma gerek Zoro'nun atası olması, gerek de Zoro ile karşılaşıp, Zoro'ya saygı duyması ve Zoro/Ryuma paralellikleri.

Punk Hazard'ta Zoro'nun Ejderha kesmesi ve Punk Hazard'ın Wano'nun temellerini atan arc olması.

Kaido vs süpernovalar olacağını düşünmemden kaynaklı Zoro'nun da Kaido'nun karşısına çıkacak olması.

Bence gerçekten artık bu yadsınamaz. Zoro Kaido'yu Wano''da, Çiçek Başkenti'nde, kesecek.

Tabi ki en son dövüş Moriah'da olduğu gibi Kaido vs Luffy şeklinde olacak. Son vuruşu Luffy yapacak.

Orochi yaşıyor olacak ve bizim tarafa geçecek .

Ailesi katledilen Orochi hikayesi ile buna zemin hazırladı.

Orochi'nin Kaido hakkında bildiği bir şey yenilişinde anahtar olacak. Orochi korkak ama salak değil.

At fava ama fazla bekleme.

Orochi yaşıyor olacak ve bizim tarafa geçecek .

Ailesi katledilen Orochi hikayesi ile buna zemin hazırladı.

Orochi'nin Kaido hakkında bildiği bir şey yenilişinde anahtar olacak. Orochi korkak ama salak değil.

At fava ama fazla bekleme.
Bunu bende düşünüyordum mitolojide 7 başlı ejderhanın başı kesilince başı çoğalarak yeniden kalkması ile ilgili bir şeyler vardı diye hatırlıyorum ama bizimkilerin tarafına geçeceğini katiyyen sanmıyorum Kaido ya güvenmediğini ve böyle bir şeye karşı önlem aldığına eminim bir planı var ama bence bu plan iki tarafı birbirine kırdırıp zayıflayan tarafı kırma yönünde ve tabiki Luffy gil kazanacak ve Orochinin planı basında patlayacak

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık