Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

whole cake'e biri saldırmadıysa big mom'ın ikna edilmesine imkan yok bana göre kadın onca yolu luffy'yi öldürmek icin geldi peros'un güzel hatrına bundan vaz gececek bi kadın değil. perosun hangi tarafta olduğnun bi önemi yok.
Aslında çok önemli şayet bir ihtimal taraf değiştirirse belkide BM nin zayıf noktasını biliyordur

Aslında çok önemli şayet bir ihtimal taraf değiştirirse belkide BM nin zayıf noktasını biliyordur
Bu bir şeyi yine değiştirmiyor perospero kaido ittifakını engellemek istiyo onun icin geldi sonucta bu adam da luffy'i öldürmek istiyo yani kaido bm ittifakı sona erse bile bu kadin yine luffy ile savaşacak bu savaş olurken peros bizim tarafta yer almaz herhalde.

Minkler sulong formunda üstünlük kurmaya başladığında, bulutlar Ay'ın önüne geçecek ve zayıflayacaklar. Sonra da tek tek sopalanacaklar.

Minkler sulong formunda üstünlük kurmaya başladığında, bulutlar Ay'ın önüne geçecek ve zayıflayacaklar. Sonra da tek tek sopalanacaklar.
Bulutlar önüne geçer mi bilmem eğer Kaidonun tayfa akıllıysa bu forma bir çare bulmak zorunda mesela kanjuro ölmemiştir ve büyük bir kuş çizerek ay ışığının minklere ulaşmasını engelleyebilir yani bence bulut değil rakip bir çare bulacak

Bulutlar önüne geçer mi bilmem eğer Kaidonun tayfa akıllıysa bu forma bir çare bulmak zorunda mesela kanjuro ölmemiştir ve büyük bir kuş çizerek ay ışığının minklere ulaşmasını engelleyebilir yani bence bulut değil rakip bir çare bulacak
Kaidou bunlarla adil dövüşmek için bunları taşıyan biri. O topa girmez.

Kid ve Luffy'nin Kaido ile çarpışmaları
sonucu gök yarılacak.

Bunu yazdım mı yazmadım mı unutup duruyorum. Yine yazsam ne farkeder diyip yazdım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık