Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] "At Fava Bekle" Teorileri

Wanolu dememişim ki Wano'da gözükecek demişim. Zoro'nun hikayesi işlenirse bir yerlerden çıkar diye düşündüydüm. Merdivenden düşüp ölmesi muhabbeti hiçbir zaman kafama yatmadı.
Yok wanoda pek bişi kalmadı artık onigashimadayız ya ondan ordan çıkması için bu tarz şeyler olması gerek.

Japonyada intihar edenlere merdivenden düştü denir.

Genelde aklında belli fikirler vardır onları sunarsın yav.
Emin olduğum şeylerde de çakmışız. Bir bakalım:
Böyle bir başlığı niye trollüyorsunuz yahu? :( Ne güzel küçük öngörülerde bulunabilecekken yapılır mı bu?
"Buggy yonko olacak." diyince elinize ne geçti? :(

-Luffy reveriede yer alacak. Luffy'siz arc olmadı şimdiye kadar. Oraya da uğrarlar kasıtlı ya da kasıtsız. (Eğer öyle olursa bol bol Luffy ve prensesler ,çeren sahneler görmeye hazır olun.)
-Law ve Zoro takımını enselediler. Denizaltı filan sökmez yonkolara.
-Big Mom ile orta yol bulunacak kesinlikle. Bu zaten tahmini kolay bir şey. Son bölümle birlikte Big Mom'ın indirilemeyeceğinin net olarak anlaşılması ancak aynı zamanda kaçmalarının da Zeff ve Ivankov'un zararına olacağı gerçeği yüzünden tek seçenek bu zaten. Atıyorum Dragon gelir ve büyük tavizler verir kendinden.
-Marco, Kaido arcına gelmez.

Çok ufak tefek şeyler ama 5 dakikalık düşünmeyle bunlar geldi aklıma. :S
Hmm... bunu derken 870. bölümdeymişiz baktımda.

Marco hala gelmez diyorum. Bari bu tutsun. :S

Tutmayanlar:

Luffy'siz arc ilk oldu galiba. Normalde kısa süreceği belliydi ama Luffy bir gider gelir diyordum. Yanıldım.
Big Mom ile orta yol bulacaklar derken yine Oda'yı hesaba katmamışım. :( Linlin şu an dahi istese Baratie'yi haşat edebilir. Ne engelleyebilir ki onu? Yanıldık yine de. Oda'nın ilerleyişi hep böyleydi.

Law ile Zoro'da bayağı bayağı yanıldım. Yonkoya fazla güvenmiş ve yakalanmamaları gerektiğini görememişim. Şimdi bu beklediğim senaryonun tutarsız olduğunu görüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık